Nokia'dan beklenen müjde!

Nokia Lumia kullanıcılarının belki de en çok istedikleri şey, görünüşe göre gerçek olmak üzere...

16 Temmuz 2013, Salı 14:15
A A
Nokia'dan beklenen müjde!

Windows Phone platformunun Android ve iOS'un gerisinde kalmasının en büyük nedeni elbette yeterli uygulama sayısına bir türlü erişememiş olması. Her ne kadar Windows Phone mağazasında liste başı uygulamalar bulunuyor olsa da, Instagram'ın halen olmaması büyük bir kayıp. Ancak Nokia bunun üzerinde çalışıyor.

Windows Phone platformunda bulunmayan ancak Android ve iOS tarafında yoğun olarak kullanılan Instagram üzerinde çalıştığını açıklayan Nokia, aynı zamanda Vine uygulamasını da görmezden gelmiyor. Konu hakkında konuşan Nokia'nın Uygulama Geliştirme Yöneticisi Brian Biniak, özellikle Instagram üzerinde yoğun olarak çalıştıklarını ve bu konuda Facebook'tan destek aldıklarını söyledi. Her ne kadar Instagram'ın Windows Phone'da kullanıma sunulacağı tarihi açıklamasa da Biniak'ın umut vadeden bu konuşması, yakında Windows Phone'un uygulama anlamında istenilen seviyeye ulaşacağını işaret ediyor gibi görünüyor. Brian Biniak konuşmasında ayrıca, Vine üzerinde de çalıştıklarını ve uygulamanın yıl sonuna kadar Windows Phone için hazır olacağının müjdesini verdi.

Resimlerle: Windows Phone'lu 9 canavar!

Kaynak: CHIP Online

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.