Nur Bozar evleniyor mu?

Bu Tarz Benim'in Nur Bozar'ı, yarışmadan elendikten hemen sonra sevgilisiyle nişanlandı. Bozar'ın Instagram'ındaki sayfasında yer alan fotoğraflar hayranları arasında "Artık ekranlara geri dönmeyecek" izlenimi oluşturdu

05 Aralık 2014, Cuma 12:51
A A

"Bu Tarz Benim'in Nur Bozar'ı, yarışmadan elendikten hemen sonra sevgilisiyle nişanlandı. Bozar'ın Instagram'ındaki sayfasında yer alan fotoğraflar hayranları arasında "Artık ekranlara geri dönmeyecek" izlenimi oluşturdu.

Ekranların fenomen moda programı Bu Tarz Benim'in Nur Bozar'ı, Instagram'dan paylaştığı fotoğraflarla konuşulmaya devam ediyor. Yarışmadan elendiği dakikaya kadar sansasyonel hareketleriyle dikkat çeken, hayranları kadar sevmeyenleri de çok olan Bozar'ın Instagram hesabında paylaştığı fotoğraflardan sonra, “Ekranlara dönmeyecek izlenimi oluşturdu

Yarışmadan elenmesine rağmen, unutulmayan Bozar'ın, televizyonlarda boy gösterip göstermeyeceği henüz net değil. Yakın bir tarihte nişanlısıyla evlenecek olan Bozar'ın kamera karşısına geçip geçmeyeceği merak konusu.

İşte Nur Bozar'ın Instagram hesabından paylaştığı bazı fotoğraflar:

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.