Nur Yerlitaş isyan etti: Ben öldüm mü ya!

Jüriliğini yaptığı stil yarışmasından ayrılan ünlü modacı Nur Yerlitaş, boşalan koltuğuna fotoğrafı konulunca isyan etti

28 Mart 2017, Salı 09:57
A A
Nur Yerlitaş isyan etti: Ben öldüm mü ya!
Modacı Nur Yerlitaş, ‘İşte Benim Stilim’ yarışmasından olaylı bir şekilde ayrıldı.


NUR YERLİTAŞ ŞOKE OLDU


Nur Yerlitaş’sız yapılan ilk programda, yerine fotoğrafı konuldu.Nurella bunu görünce çok sinirlendi ve Instagram’da bir paylaşımda bulundu.
 

NUR YERLİTAŞ: HADİ BAHAR AĞLA


Nur Yerlitaş buna tepki göstermek adına sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımın altına “Ben öldüm mü ya? Fotoğrafımı bile kullanıyorlar. Hadi Bahar ağla” diyerek tepki gösterdi.


Nur Yerlitaş, canlı yayında İşte Benim Stilim'i bıraktığını açıklamıştı

'Gece Kuşu' adlı programa açıklamalar yapan Nur Yerlitaş, 'Nurella'yla küstüğünü ve geri dönüşü olmadığını dile getirerek programı kesin olarak bıraktığını açıklamıştı.

İşte Nur Yerlitaş'ın açıklamaları;

Çünkü yaşantım birbirine karışmıştı. Sonuçta Nur Yerlitaş ile Nurella küsmüştü. Bu küslüğün geri dönüşü olmadığı için programa geri dönmem de söz konusu değil. Program çekimlerinin sonunda bile yarın neler yapacağımızı düşünmek için çaba harcadım. Aldığım paranın hakkını fazlasıyla verdim. Ancak artık programı bıraktım ve bunun geri dönüşü yok. Değerli yapımcılarım ile hiçbir sorunum yok her şeyi bana göre yaptılar sağ olsunlar ama çok yorucu bir iş…” dedi.

 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Kenan İmirzalıoğlu ve Deniz Akkaya'nın 20 yıl önceki haline bakın!