Nurgül Yeşilçay'ın o fotoğrafı olay oldu!

Başrolünü oynadığı 'Yedullah'ın Güzel Cini' filminin çekimleri için İran'ın başkenti Tahran'da bulunan Nurgül Yeşilçay sette kısa peruk takıp Instagram sayfasına yükledi. Takipçilerine ''Bir ara saçımı böyle kestireceğim, nasıl buldunuz?'' diye sordu

A A

Muhteşem Yüzyıl dizisi bittikten sonra vaktini ailesine ve özellikle Cem Özer ile olan evliliğinden olan oğlu Osman Nejat'a ayıran Nurgül Yeşilçay, sosyal medya hesabından günlük koşturmalarına dair paylaşımlarına ara vermeden devam ediyor.

Paylaşımlarında esprili ve enerjik yönünü ortaya çıkartan Nurgül Yeşilçay aynı zamanda takipçilerinin fikrini almayı da ihmal etmiyor.

Son olarak sette, perukları denerken çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan Nurgül Yeşilçay, hem yeni görüntüsüyle bir paylaşımda bulunmuş oldu hem de ''Bir ara böyle yaptıracağım saçlarımı. Nasıl buldunuz?'' diyerek takipçilerinin fikrini almış oldu.

Nurgül Yeşilçay'a ''Kestir, çok yakışmış'' diye mesaj yağdı. Nurgül Yeşilçay en son 2003'te saçlarını kısacık kestirmişti.

Nurgül Yeşilçay, İranlı yönetmen Bayram Fazlı'nın 'Yedullah'ın Güzel Cini' filminde oynamak üzere İran'a gitti.

İran'ın başkenti Tahran'da 5 hafta kalacak olan Nurgül Yeşilçay geçirdiği travmadan dolayı konuşamayan 'Dilaram'ı canlandıracak.

Film boyunca ağzından tek kelime çıkmadan 250 bin TL kazanacak.

Nurgül Yeşilçay film ile ilgili şöyle konuştu:  ''Dilaram karakteri sağır ve dilsiz değil. Bu yüzden farklı sesler çıkarmam, jest ve mimiklerimi kullanmam gerekecek. Film için sabahtan akşama kadar enteresan sesler deniyorum''

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Reçber çifti yeni evlerine servet yatırdı