Nuri Alço 10 yıldır birlikte olduğu genç sevgilisi ile evlendi

Nuri Alço 10 yıldır birlikte olduğu genç sevgilisi ile evlendi

Yeşilçam'ın efsane isimlerinden Nuri Alço, 10 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Burcu Sezginoğlu ile nikah masasına oturdu.

03 Temmuz 2020, Cuma 08:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

69 yaşındaki oyuncu Nuri Alço, kendisinden 33 yaş küçük sevgilisi Burcu Sezginoğlu (36) ile dün Beşiktaş Evlendirme Dairesi’nde nikah masasına oturdu. Çift, 10 yıldır birlikteydi.

Burcu Sezginoğlu, “Nuri bana her zamanki gibi sürpriz yaptı. ‘İş görüşmesi’ diye geldik, evlendik” dedi. Alço’nun şahidi Teoman Ayık, Sezginoğlu’nun da İlknur Ayık oldu. Nikâha, ikilinin aile üyeleri ve arkadaşları katıldı.Daha önce bir kez evlenen 69 yaşındaki oyuncu, 1988 yılında boşanmıştı.

İlk eşinden 1988'de boşandığından beri bir daha evlenmeyen Nuri Alço geçtiğimiz yıl Burcu Sezginoğlu'na evlenme teklif etmiş ve Mart ayında nişanlanmıştı.

Geçen yıl bir restoranda sahneye çıkan Nuri Alço, "Hayat bir maratondur. Yolculukla başlar ve mezarda biter. Burcu'ya sormak isterim. Benimle bir hayat yolculuğuna var mısın?" diyerek, 33 yaş küçük sevgilisi Burcu Sezginoğlu'na evlilik teklifinde bulunmuştu.;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Burak Özçivit: Karan ilk olarak 'anne' dedi