Önceki Fotolar

Nusaybin’de "1. Karakucak Güreşleri ve Flyboard gösterileri

İçişleri Bakanlığı'nca Kanun Hükmünde Kararname (KHK) kapsamında görevlendirme yapılan Mardin’in Nusaybin Belediyesince, ilçede ilk kez "Karakucak Güreşleri ve Flyboard gösterileri" gerçekleştirildi. Nusaybin Belediyesince, DSİ Piknik Barajı mesire alanında "Karakucak Güreşleri ve Flyboard gösterileri" düzenlendi.

13 Ekim 2018, Cumartesi 19:50 Son Güncelleme:
A A

AK Parti Mardin Milletvekili Cengiz Demirkaya da ilk kez düzenlenen etkinliği gelecek yıl daha güçlü bir şekilde izlemeyi ümit ettiğini bildirdi. Daha sonra dereceye giren güreşçilere ödülleri verildi. 

Mardin’e ilk kez geldiğini kaydeden güreşçi Hüseyin Kalaycı,"Haberlerden buraları terör bölgesi olarak dinliyorduk, biliyorduk. Ama hiç öyle bir şey yok. İnsanların buraya rahatlıkla gelebileceği, gezebileceği bir ortam var. İyi ki geldik." dedi. 

Nusaybin’de ilk defa güreş müsabakalarını izlediğini kaydeden Selahattin Doğru, böyle etkinliklerin sürmesini istediklerini aktardı.

 DSİ Baraj Gölü’nde gerçekleştirilen Flyboard etkinliğinde de profesyonel sporcular tarafından suyun altından çıkarılan dev Türk bayrağı gölde bir süre taşındıktan sonra Belediye Başkan Vekili Balıkçılar’a teslim edildi. Gösteri vatandaşlar tarafından uzun süre alkışlandı.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Kışın Türkiye’de mutlaka yapılması gereken 5 şey