Nusret Gökçe'den Al Pacino ile poz

'Salt Bae' (tuzlama) hareketiyle dünya çapında şöhret sahibi olan Nusret Gökçe'nin hayali gerçek oldu. Al Pacino ile pozlarını paylaşan Nusret'e beğeni yağdı. Nusret ile davalık olan çalışanlar, açıklamalarında "Kendini o filmdeki mafya babası Tony Montana sanıyordu. O havalarda dolaşıyordu" demişti.

19 Mayıs 2021, Çarşamba 09:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Tuz serpme (salt bae) hareketiyle dünya çapında ünlenen Nusret Gökçe son paylaşımıyla olay oldu. Nusret Oscar ödüllü ABD'li aktör Al Pacino ile bir araya geldi. Nusret Gökçe, ünlü aktör ile olan fotoğraflarını sosyal medya hesabından “Bir hayalim daha gerçek oldu” notuyla paylaştı. İkilinin paylaşımı binlerce beğeni ve yorum aldı.


'O HAVALARDA DOLAŞIYORDU'

'O HAVALARDA DOLAŞIYORDU'

Nusret'in ‘Scarface’ (Yaralı Yüz) filmini çok sevdiği ve etkisinde olduğu sık sık gündeme geliyordu. Nusret ile davalık olan garsonlar, açıklamalarında "Kendini o filmdeki mafya babası Tony Montana sanıyordu. O havalarda dolaşıyordu" ifadelerini kullanmıştı.

ABD'de ilk restoranını Miami'de açan 37 yaşındaki işletmeci, daha sonra New York ve Boston'da, en son da kalabalık nüfuslu Dallas şehrinde restoran sahibi oldu.


Altı ülkede toplam 23 restoranı bulunan ve iki bin çalışanıyla hizmet sunan Nusret Gökçe, 24'üncü restoranını geçtiğimiz günlerde Beverly Hills'te açtı.

ALTIN KAPLAMA BİFTEK

ALTIN KAPLAMA BİFTEK

Aynı zamanda sosyal medya fenomeni haline gelen Nusret, mekanlarındaki en gözde lezzetlerinden biri olan altın kaplama biftek ile bir kez daha dikkatleri üzerine çekti.

FİYATI DİKKAT ÇEKTİ

FİYATI DİKKAT ÇEKTİ

Ünlü işletmecinin altın kaplama bifteğinin fiyatı, Londra'daki yeni restoranında 700 sterlin (yaklaşık 8 bin 300 TL) olarak belirlendi. Söz konusu rakamın, İngilizler tarafından şaşkınlıkla karşılandığı belirtildi.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Camdaki Kız dizisiyle ilgili bomba gelişme