Nusret paylaştı: Nereden geldiğini unutma

Saltbae (Tuzlama) hareketiyle tüm dünya fenomen haline gelen ünlü işletmeci Nusret Gökçe, 34 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından doğduğu köye ait bir video paylaştı. Gökçe, paylaşımına İngilizce olarak "Ramazan mübarek olsun" notunu düştü.

21 Nisan 2021, Çarşamba 08:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

'Tuzlama' (saltbae) hareketiyle dünya çapında şöhrete kavuşan, 34.4 milyon takipçili Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren Nusret Gökçe, son paylaşımıyla adından söz ettirdi. Sosyal medyayı aktif kullanan isimlerin başında gelen dünyaca ünlü iş insanı Nusret Gökçe, doğduğu toprakların videosunu takipçilerinin beğenisine sundu.


'BURASI DOĞDUĞUM KÖY'

'BURASI DOĞDUĞUM KÖY'

Paylaşımında Ramazan ayını tebrik eden Nusret, gönderisine, "Nereden geldiğini unutma. Burası doğduğum köy ve bunlar halkım için inşa ettiklerim. Sevgili anne ve babam Fatma ve Faik Gökçe'nin adını verdiğim kütüphane, misafirhane, cami, eğlence merkezi, İngilizce kursu ve bilgisayar laboratuvarı" notunu düştü.

350 BİN KEZ GÖRÜNTÜLENDİ

350 BİN KEZ GÖRÜNTÜLENDİ

Nusret Gökçe'nin paylaşımı kısa bir süre içinde yaklaşık 350 bin kez görüntülendi.


'GEÇMİŞİMİ ASLA UNUTMADIM'

'GEÇMİŞİMİ ASLA UNUTMADIM'

Nusret, daha önce Plus Dergi’ye verdiği röportajda, "Allah'tan ne istediysem verdi, ne kadar şükretsem az. Geçmişimi asla unutmadım ama geriye dönüp asla bakmam. Çok zor günler geçirdiğim doğrudur ama asla şikayet etmedim. Hiçbir zaman yoruldum demedim” demişti.


Amerika'ya gittikten sonra New York'un en bilindik dört restoranında para almadan çalışan ve yaptığı menü New York Times'da yayınlanan Nusret, Türkiye’ye dönüp arkadaşının desteği ile ilk restoranını açmıştı. Ardından yoluna tek başına devam emişti.

Erzurum'un Paşalıköy'de doğan ve mesleğine kasaplarda çıraklık yaparak başlayan Nusret'in başta Türkiye olmak üzere dünyanın birçok yerine restoranları bulunuyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Gamze Özçelik'ten Şeyma Subaşı'na gönderme