Nwakaeme yatağa bağımlı Trabzonspor taraftarını ziyaret etti

Trabzonspor'un en önemli oyuncularından Anthony Nwakaeme, Trabzonspor taraftarı Yusuf Şentürk'ü ziyaret etti. Yusuf Şentürk, çocukluğunda geçirdiği bir hastalık neticesinde yatağa bağımlı olarak yaşıyor ve sıkı bir Trabzonspor taraftarı. Ayrıca ailesi, Yusuf'un yalnızca Nwakaeme'nin videolarına tepki verdiğini söylüyor.

30 Ocak 2021, Cumartesi 12:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Trabzonspor'un yıldız oyuncusu Anthony Nwakaeme, hastalıkla boğuşan ve yatağa bağımlı yaşayan bir Trabzonspor taraftarını ziyaret etti. Kazanılan Türkiye Kupası'nı da yanında götüren Nwakaeme, Yusuf'la fotoğraf çektirip imzalı forma hediye etti.

Akçaabat'ta yaşayan Yusuf Şentürk ve ailesi, Nwakaeme'nin kendilerine yaptığı ziyaretten çok memnun kaldı.

Şentürk ailesi, Yusuf'un sadece Nwakaeme'nin videolarına tepki verdiğini ve bu nedenle bu ziyaretin gerçekleştiğini anlattı. Trabzonspor ise sosyal medya hesabından, "Canımız, ciğerimiz, kardeşimiz Yusuf... Sen Nwakaeme ile buluşmak istersin de o sana gelmez mi?" notuyla görüntüleri paylaştı.

Anthony Nwakaeme ise gerçekleştirdiği ziyaretle ilgili şunları söyledi:

Hepinize teşekkür etmek istiyorum. Arkadaşım Yusuf ile ilgili Instagram'daki mesajlarınızı, etiketlemelerinizi gördüm. Kulübe, final öncesinde, 'finali oynayıp, takım ile birlikte kupayı kazanmak istediğimi ve kazandığımızda da kupayı hasta olan arkadaşım Yusuf'a götürmek istediğimi' ifade ettim. Tanrıya şükürler olsun ki bu da mümkün oldu. Kupayı kazandık ve bugün kendim kupayı ona götürüyorum. Arkadaşım Yusuf'u göreceğim, onunla iyi bir zaman geçirip, onu cesaretlendirip, sağlığına kavuşmasını dileyeceğim.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Şansal Büyüka: Onyekuru pire, Muslera ahtapot