O dünyanın en güzel kadınlarından biri. Peki bu konudaki sırrı ne?

Sevilen dizi ve filmlerden tanıdığımız Sofia Vergara ilerleyen yaşına rağmen hala güzelliğiyle baş döndürüyor. Güzel yıldız bu görüntüsünün sırlarını açıklıyor...

22 Haziran 2019, Cumartesi 08:41 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sofia Vergara Kolombiya asıllı Amerikalı bir oyuncu. Onu birçok film ve dizide izledik ancak hafızalarımıza Modern Family dizisiyle kazındı.

Modern Family dizisinde de Gloria adında Kolombiyalı bir kadını canlandıran Vergara güzelliği bir yana, sempatikliği ve oyunculuğuyla da çok takdir kazandı ve Emmy de dahil bir çok ödülün sahibi oldu.

205 yılında beri yakışıklı aktör Joe Manganiello ile evli olan Vergara sakin ve mutlu aile hayatıyla da tanınıyor.

Sofia Vergara şu anda 46 yaşında. Ancak yaşını asla göstermiyor ve güzelliğinden hiçbir şey kaybetmemiş durumda.

Güzel oyuncu bu güzelliğinin bir kısmını elbette taşıdığı Latin genlerine borçlu.

Ancak yetenekli oyuncu elbette kendine iyi bakıyor ve güzelliğini korumak için bazı yöntemler uyguluyor. Ve bu sırlarını da hayranlarıyla paylaşıyor.

Vergara'nın sırlarının en büyüğü elbette mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir yaşam sürmek. Güzel oyuncu, bunlara sahip olunca gerisinin kolay geleceğini söylüyor.

Vergara, sağlıklı kalmak için spor yaptığını ama tam bir spor delisi de olmadığını söylüyor. Pilates ve spinning gibi sporlar denediğini söyleyen Sofia Vergara ağırlık çalışması yaptığını ve bunun kendisini gerçekten sıkılaştırdığını söylüyor.

Bol bol sebze tükettiğini ve beslenmesinde yaban mersinine bolca yer verdiğini anlatan güzel yıldız akşamları yatarken papatya çayı içiyormuş.

Ancak Vergara papatya çayına toz kolajen koyduğunu da ekliyor. Kolojen cilde gençlik ve esneklik kazandıran çok faydalı bir madde ve çoğu kozmetik ürününde yer alıyor.

Saçlarının sağlıklı olduğunu ve çok uğraş gerektirmediğini söyleyen Vergara yüzü için de eskisi kadar çok ürün kullanmadığını açıklamış.

Yüzünün güzelliği içinse sırrı makyajını çok iyi bir şekilde temizlemek ve bunu yaparken aynı zamandan cildini de arındırmakmış.

Güvendiği bir makyaj sanatçısının kendisine çok uzun yıllar önce öğrettiği şekilde makyaj yaptığını ve sadece kendisine yakıştığından emin olduğu renkleri tercih ettiğini söyleyen Vergara böylelikle hiç risk almıyor ve her zaman aynı güzellik standardını yakalıyor...

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Rihanna'nın tam bir party kızı olduğunun 10 kanıtı