O eski halinden eser kalmadı... Duygu Özaslan bir deri bir kemik kaldı!

Fenomen Duygu Özaslan, geçtiğimiz senelerde tatilde yakalanmış selülitleri ve kilosu nedeniyle gündem olmuştu. O dönem fotoğraflarında filtre yaparak insanları yanılttığı için tepki çeken Özaslan 'Bulimia Nervoza' hastalığıyla mücadele ettiğini açıklamıştı. Kendini spora veren Özaslan, bambaşka birine dönüştü. Verdiği kilolarla herkesi şaşırttı.

11 Ocak 2022, Salı 10:06 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sosyal medya fenomeni ve YouTuber Duygu Özaslan geçtiğimiz senelerde tatilde yakalanmış selülitleri ve kilosu sebebiyle gündem olmuştu

O dönem fotoğraflarında filtre yaparak insanları yanılttığı için tepki çeken Özaslan 'Bulimia Nervoza' hastalığıyla mücadele ettiğini itiraf etmişti.

Tedavi olup diyete başlayan ve spor yapan Duygu Özaslan verdiği kilolarla bir hayli dikkat çekiyor.


Kendini spora veren Özaslan mini eteği ve büstiyeriyle pozunu sosyal medyada "Bu oyun karakterine isim koyalım" notuyla paylaştı.

Duygu Özaslan'ın paylaşımına binlerce yorum yağdı. Bazı takipçiler önerilerde bulunurken bazıları ise "Survivor Duygu" yorumları yaptı.


Bazı takipçileri de Duygu Özaslan'a 'Çok zayıflamışsın artık, kilo verme' yorumunda bulundu. Özaslan'ın son hali takipçilerini korkuttu.


Öte yandan Duygu Özaslan, basketbolcu Can Maxim Mutaf ile düğün tarihini çektiği video ile duyurmuştu.

Özaslan, "Seneye yazın diye düşünüyoruz. İkimiz de yaz düğünü istiyoruz hem de onun sezonu bitmiş oluyor. O yüzden izindeyken herhalde haziran-temmuz gibi olur diye düşünüyoruz. Ama hiçbir şey yok şu anda" demişti.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Gülşah Saraçoğlu ile Deha Bilimlier’in yasak aşk yaşadığı iddia edilmişi... Aslı Bilimlier gözyaşlarına hakim olamadı!