O hep en iyisiydi: Keanu Reeves'in hayat buldurduğu 10 efsanevi karakter

Bazı filmlerin türü bizi çekmese de sadece içinde Keanu Reeves var diye izlediğimiz bile olmuştur. O başımıza gelmiş en mükemmel aktörlerden biri ve bu yüzyılın gördüğü en mütevazi ve derin ruhlu insanların başında geliyor.

08 Kasım 2020, Pazar 11:01 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
10- Jack Traven: Speed

10- Jack Traven: Speed

Speed filminde SWAT ekibinde görev yapan bir polisi canlandırıyor Reeves. Ama asıl görevi, hız yapan bir otobüsü sürmeye devam etmektir, çünkü durursa, güvertede bir bomba patlayacaktır. Konusu tam bir "otobüste zor ölüm"

9- Johnny Utah: Point Break

9- Johnny Utah: Point Break

90'ların kültleşmiş aksiyon filmi Point Break'te Keanu Reeves, sörfçü Bodhi (Patrick Swayze) ile arkadaş olan gizli bir FBI ajanı olan Johnny Utah'ı canlandırıyor.

Johnny Mnemonic: Johnny Mnemonic

Johnny Mnemonic: Johnny Mnemonic

Johnny Mnemonic, Blade Runner benzeri fütüristik distopyada bir bilgi taşıyıcısıdır. İnternette iletilemeyen hassas bilgileri depolamak için tasarlanmış sibernetik bir beyin implantı var. Bir müşteri gerçekten yüksek bir depolama değeri depoladığında hafızasını silebilir ve hatta onu öldürebilir, taşıdığı hassas bilgiler için Yakuza'nın bile peşinde olduğunu keşfeden Johnny için zamana karşı bir yarış başlar.

Donaka Mark: Man Of Tai Chi

Donaka Mark: Man Of Tai Chi

Keanu Reeves ilk yönetmenlik denemesi olan Man of Tai Chi'de kendisine kötü adam rolü vermeye karar verdi. bu ölümcül dövüş sanatçısının hikayesi dövüş filmi sevenleri çok etkileyecek.

5- Kai: 47 Ronin

5- Kai: 47 Ronin

Kai, ustalarının cinayetinin intikamını almak için arayışa giren Ronin adlı samuraylar ligine katılan yarı İngiliz, yarı Japon bir serseri. Başlangıçta Ronin'den çok fazla yargıya varır, ancak kılıçla olan becerileri onlardan güven kazanmasına yardımcı olur.

John Wick: John Wick Serisi

John Wick: John Wick Serisi

Elbette, Keanu Reeves ile ilgili hiçbir içerik, John Wick adlı uzun saçlı, siyah elbiseli bir ölüm makinesi olmadan tamamlanamaz. Emekli bir kiralık katil, köpeği öldürülünce emeklilikten çıkarılır. Daha sonra suçun failini, gangster babasını ve ardından gangster babasının akranlarını kasıp kavurmaya karar verir.

John Constantine: Constantine

John Constantine: Constantine

John Constantine, DC çizgi roman evreninden bir iblis bilimci. O, cehennemin gerçeklerinde pek çok talihsizlik yaşamış akıllı konuşan bir İngiliz ayyaş. Keanu Reeves, İngiliz aksanını ve John Constantine'in klasik trençkotunu ve sarı saçlarını ortadan kaldıran karakteri yeniden keşfetti.

Klaatu: The Day The Earth Stood Still

Klaatu: The Day The Earth Stood Still

Klaatu, dünyamızdan değil, insan kılığına girmiş güçlü bir uzaylı. Gönderildiği bir görev olan Dünya gezegenini yok edecek güce sahip. Ama şimdi yıkıcı olup olmayacağı ona kalmış. Film ve Klaatu'nun karakter eğrisi, insanların faaliyetleri aracılığıyla gezegeni nasıl yok ettiklerini gösteren birkaç çevreci temayı araştırıyor.

Neo: Matrix Serisi

Neo: Matrix Serisi

Neo'yu size anlatmamıza hiç gerek yok değil mi? Başlangıçta, kendisinin biraz da kendisinin olmadığını hissettiği bir dünyaya hapsolduğunu bilinçaltında fark eden bir bilgisayar korsanıdır. Morpheus'la tanışınca bize de tüm dünyayı baştan anlatıyor.

Ted "Theodore" Logan: Bill And Ted Serisi

Ted "Theodore" Logan: Bill And Ted Serisi

Reeves, arkadaşı Bill ile Wyld Stallyns adlı bir rock grubu kuran, aptal ama gerçekten iyi bir genç olan Ted'i canlandırıyor. Zaman içinde "mükemmel bir macera" ve öbür dünyaya "sahte bir yolculuk" yaptıktan sonra ilhamlarını bulurlar.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder