O Ses Türkiye yarışmacılarından Taylan Bayri kimdir?

O Ses Türkiye'de Taylan Bayri seslendirdiği "Yalnızlık Senfonisi" adlı şarkısıyla adını yarı finale yazdırmayı başardı ama yarışmayı kazanamadı. Peki, Taylan Bayri kimdir?

20 Mart 2017, Pazartesi 09:20
A A
O Ses Türkiye'de seslendirdiği ‘Yandım' şarkısıyla tüm jüriyi kendisine döndürmeyi başaran Taylan Bayri Hadise'nin takımına dahil olmuştu.

Her geçen gün başarısını artıran Taylan Bayri, yarı finalde “Yalnızlık Senfonisi” şarkısıyla finale yükselmişti.Taylan Bayri finalde en az Dodan Özer ve Resul Aydemir kadar iyi performans sergilese de birinciliği alamadı.


O Ses Türkiye 2017'nin şampiyonu belli oldu. O Ses Türkiye 2017 kim kazandı?


Yarışmayı Dodan Özer kazandı. Resul Aydemir ise ikinci oldu. 

 

TAYLAN BAYRİ KİMDİR?
21 yaşındaki Taylan Buğra Bayri, Samsun’da dünyaya geldi. Müziğe çok küçük yaşlarda başlayan Bayri, henüz 6 yaşındayken Türk Sanat Müziği söylemeye ve 10 yaşında yerel konserlere katılmaya başladı.

Küçük yaşlarda verdiği bir röportajda doktor olmak istediğini ve müzikle mesleğinin ardından ilgilenmek istediğini dile getiren Taylan Bayri, yıllar sonra bu hayalini gerçekleştirmek için O Ses Türkiye yarışmasına katılmış ve Hadise’nin takımına dahil oldu.

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Taylan Bayri ‘Yandım’ şarkısını seslendirmiş ve tüm jüri üyelerinin dikkatini çekmeyi başarmıştır.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.