O söylentilerin peşine düştü

Son günlerde Caner Erkin'i arkadaşlarının düğünlerinde yalnız bırakan Asena Erkin ayrılık dedikodularının çıkmasına neden olmuştu

11 Mayıs 2015, Pazartesi 11:54
A A

Son günlerde Caner Erkin'i arkadaşlarının düğünlerinde yalnız bırakan Asena Erkin ayrılık dedikodularının çıkmasına neden olmuştu.

Kreatif directör Alex Jansen'la kurduğu 'Asena&Alex' markasıyla iş hayatına hızlı bir şekilde giriş yapan Asena Erkin, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülenmişti.

Son olarak Selçuk Şahin'in düğününe Caner Erkin'in yalnız başına katılmasıyla, dedikoduların hedefi haline gelen çiftten Asena Erkin, çıkan ayrılık dedikodularının hatırlatılması üzerine şunları söylemişti: “Caner de ben de bu tarz haberlere gülüp geçiyoruz.

önceden planlanmış iş seyahatimden dolayı üç günlüğüne İtalya'daydık Alex'le. Düğüne katılamadığım için bende çok üzüldüm.

Ayrılık dedikodularına ateş püsküren Caner Erkin ise söylentileri çıkaranın peşine düştü.

"Yıldız futbolcunun "Kim bu söylentileri çıkarıyorsa bulup hesap soracağım" dediği konuşuluyor.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.