O teknede neler yaşandı? Murat Başoğlu açıkladı...

Murat Başoğlu'nun bu yaz bir kadınla Bodrum'da samimi şekilde fotoğrafları ortaya çıktı. O kadının yeğeni Burcu Başoğlu oldu iddia edilen Murat Başoğlu suskunluğunu bozdu. Sunucu, “Evet eşimi aldattım ve çok pişmanım. Fakat teknede birliktelik yaşadığım kişi yeğenim Burcu değil” dedi.

02 Kasım 2017, Perşembe 07:37
A A

Murat Başoğlu, UçanKuş TV’den Anılcan Tanrıyar’a konuştu. Eşini aldattığını itiraf eden sunucu, teknede birlikte olduğu kadının yeğeni Burcu Başoğlu olmadığını öne sürdü:

İşte Murat Başoğlu'nun o açıklamaları...

'O FOTOĞRAFLARDA BURCU YOK, YARGI KANITLAYACAK'

'O FOTOĞRAFLARDA BURCU YOK, YARGI KANITLAYACAK'

“Evet, eşimi aldattım ve çok pişmanım. Fakat teknede birliktelik yaşadığım kişi yeğenim Burcu değil. O gün o da teknedeydi, fakat fotoğrafların çekildiği koya gitmeden önce Burcu’yu bıraktık. Ve o koyda çekilen fotoğraflarda Burcu yok, bunu yargı kanıtlayacak.

O teknedeki asla Burcu değil. Burada planlı bir saldırı var. O kişinin Burcu olduğuna inandırmaya çalışıyorlar insanları. Bunun arkasındaki kişiler ne olur ortaya çıksın. Ama maalesef bir başkası var, karımı aldattım ve bundan çok pişmanım. 

Murat Başoğlu, önceki gün ortaya çıkan toplantı tutanakları hakkında da konuştu; ortağı Burç Ayti’nin, Burcu Başoğlu'nun eşi Selçuk Kabadayı’nın avukatıyla görüştüğü o toplantı hakkında şöyle dedi:

“Şoktayım, arkamdan bıçaklandım. Buna kumpas değil de ne denir? Spor salonunun yüzde 60’ı benim ve Burcu’nundu

Fakat çıkan haberlerin ardından ortağım bana durmadan mesaj attı ‘Hisselerini devret, çok tepki var’ diye. Ben de hiç para almadan hisselerimi devrettim. Şu anda hiçbir şeyim kalmadı. Bu çıkan belgeler, kumpası gösteriyor.

Murat Başoğlu, kendisine yönelik tepkiler hakkında şunları söyledi: “Çocuğumu okuldan almak zorunda kaldım. Eşim de beni boşadı. Aylardır sokağa çıkamıyorum.

Sunucu, “Kendime zarar verecek raddeye geldim. İnsanlar benim ölmemi istedi. Beni taşlamak istiyorlarsa ilk taşı günahsız olan atsın. Bana soru sormadan yanlış haber yaptılar.

Bugüne kadar sustum, bu işin arkasında neler olduğunu anlayabilmek için konuşmadım. Bu belgeler bu işin arkasında neler olduğunu, başka şeyler olduğunu gösteriyor dedi.

Murat Başoğlu, FETÖ ile bağlantısı olduğu yönündeki haberlere de yanıt verdi: “Bir kuruş param kalmadı. Her şeyi eşim aldı. Bir bağlantım olsa param olmaz mıydı?

Murat Başoğlu, “Eşinize söylemek istediğiniz bir şey var mı? sorusuna şu yanıtı verdi:

'BELKİ BİR GÜN BENİ AFFEDER'

'BELKİ BİR GÜN BENİ AFFEDER'

“Bazen söyleyecek bir şey kalmıyor. Ben kötü biri değilim. Belki bir gün beni affeder.

Murat Başoğlu'nun açıklama yaptığı videoyu seyretmek için tıklayınız. 

Hande Bermek, Murat Başoğlu'ndan boşandıktan sonra ilk kez POSTA'dan Alev Gürsoy Cimin'e konuşmuştu. Hande Bermek, 1 Ekim’de Bodrum sahilde Murat Başoğlu ile çekilmiş fotoğrafına ilişkin soruya şu yanıtı verdi:

Bundan doğal ne olabilir ki? Biz o sabah Can’ı okul servisine birlikte verdik. Son dönemde buna çok dikkat ediyoruz. Can’a hiçbir şey yansıtmamaya uğraşıyoruz. Murat ile birlikte Can’a sevgi dolu günler yaşatıyoruz. Can’ı servise verdikten sonra bir-iki dakika denize baktık. 

Sonra Murat sahilde kaldı, ben eve girdim. Ne öpüştük ne de ele eleydik. Koruma falan da yoktu. Korumamız yok. Biz gerçekten boşandık. Bunun altını çizelim. Herkes biraz empati yapsın. Benim yerime kendini koysun. Linç etmeyi belki o zaman bırakırlar."

Öte yandan Hande Bermek ve Murat Başoğlu'nun mal paylaşımı için boşandığı da iddia edilenler arasındaydı.

Sıradaki haber yükleniyor...