Oasis’ten yeni yıla özel tasarım pazarı

Oasis’ten yeni yıla özel tasarım pazarı

Türkiye’nin ilk designer outleti Oasis, yeni yılın muhteşem atmosferini 21- 24 Aralık tarihleri arasında gerçekleştireceği tasarım yılbaşı pazarında ziyaretçileriyle buluşturacak. Misafirlerine tasarlama konsepti üzerinden unutamayacakları bir yılbaşı yaşatacak Oasis, tasarım pazarında, aralarında Şarkıcı Kendi’nin kozmetik markası Kendi Cosmetics, Tanju Babacan’ın tasarım çorap markası Buddy PA, sevilen çocuk kotür giyim markası Pretty Ruffle’ın bulunduğu 30 markayı ağırlayacak. Gün boyu sürecek ücretsiz atölyelerin de düzenleneceği tasarım pazarında; takıdan dekorasyona, oyuncaklardan tasarım ürünlere ve yeme- içmeye kadar yeni yıl ruhunu yansıtacak ışıltılı etkinlikler bir arada olacak.

14 Aralık 2017, Perşembe 16:51 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Basın Ekspres’te yer alan Nurol Park projesinde konumlanan Türkiye’nin ilk designer outlet’i Oasis Designer Outlet, yeni yıl heyecanını gerçekleştireceği tasarım yılbaşı pazarında yaşatacak. 21- 24 Aralık tarihleri arasında Oasis’te gerçekleştirilecek pazarda 7’den 70’e herkes yeni yıla hazırlık yapacak. Oasis’in ziyaretçilerine doyasıya bir yeni yıl keyfi sunacağı tasarım pazarı; yeni yıl renkleri ve ışıklarıyla süslenen küçük ahşap kulübelerde dekorasyondan takıya, tasarım objelerden vintage giysilere ve yeme – içmeye kadar toplam 30 markayı ağırlayacak.

Tüm gün sürecek workshoplarla zenginleştirilecek etkinlikte hazırlanan özel bölümlerin her biri yılbaşı konseptiyle tasarım meraklılarına hitap edecek. Anne çocuk alanı, sosyal medyada yakından takip edilen ve sevilen isimleri ağırlarken, gurme alanı özel markaların ürünleriyle çeşitli tadım etkinlikleri gerçekleştirecek. Vintage alanında ise kıyafetten kitaba, tasarım objelerden aksesuarlara kadar çeşitli ürünler yer alacak.
Oasis tasarım yılbaşı pazarının katılımcı markaları arasında Tanju Babacan, Kendi, Zeynep Zor, Pretty Ruffle gibi tanınan isimler bulunuyor.
 
 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Anneler Günü hediyesi: Anneler Günü'nde alınabilecek en güzel hediyeler