Oğlak burcunun aşk hayatı rehberi

Oğlak burcu erkeği ve kadını için ilişki özellikleri nelerdir? Oğlak burcunun ilişkiye bakış açısı, aşk hayatı ve evlilik hayatı ile ilgili detayları astrolog Filiz Özkol yazdı.

19 Eylül 2019, Perşembe 09:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yönetici gezegeni: Satürn


Elementi: Toprak


Rengi: Siyah, mavi

Oğlak erkeği özellikleri

Oğlak erkeği özellikleri

Oğlak erkeği olarak ketum ve ciddi tavırlarla öne çıkarsınız. Aslında yumuşacık bir kalbiniz vardır. Dışarıdaki görüntünüzün altında çekingen ve duygusal bir kişilik yatar.


Aklı başında ve güvenilir birisiniz. Çevrenizde olup bitenleri mantık çerçevesinde gözlemlersiniz. Her konuya sert bir mantıkla yaklaşırsınız ve sonuç her zaman sizin doğrularınız çıkar.


Sakin ve sadesiniz. Olayları abartmadığınız için, bazı kişilere renkli gelmeyebilirsiniz.


Aile kavramı sizin için çok önemli ve bu konuda klasik bir anlayışınız vardır. Seçtiğiniz eş geleneksel kurallara uygun olur. İyi bir baba olursunuz.


Boğa kadınının sakin tavırları, Başak kadınının akıllıca davranışları ve Yengeç’in duygusallığı size iyi gelir.

Oğlak kadını özellikleri

Oğlak kadını özellikleri

Oğlak burcu kadını olarak gizli korkularınızı artık üzerinizden atın. Sakin ve kontrollü Oğlak kadını olarak duygularınızı kabul edin ve hayatı olduğu gibi yaşayın.


Çevrenizde bulunan herkesten çok daha romantiksiniz. Partneriniz gözünüzü korkutmasın. Karşınızdaki kişinin yüksek isteklerine aldırmayın. Beraberliğin tadını yıllar geçtikten sonra anlayacaksınız.


Tutkulu Boğa gizli ateşinizi ortaya çıkarır. Akrep’le duygu yoğunluğu yaşayabilirsiniz. Oğlak erkeğiyle akılcı beraberlik, Balık burcuyla doyurucu bir paylaşım sizi bekliyor.

OĞLAK-KOÇ İLİŞKİSİ: Koçlar yaşam boyunca hep seçmeyi öğrenmiştir. İstedikleri her şeyi elde ederler. Yenilgi onlara uzak ve yabancıdır. İşte onlara hayat dersi verecek biri ile karşısında duruyor. Sonuç ortada ‘Hem ağlarım hem giderim’ durumu.


OĞLAK-BOĞA İLİŞKİSİ: Bu ikili barış yerine savaşı tercih ederler. Herkes kendi aklını beğenir. Yanlış olduğunu bilseler de pes etmezler. Yolun yarısını geçtikten sonra savaş yerine aşkı tercih ederler. Kaliteli bir beraberlik.

OĞLAK-İKİZLER İLİŞKİSİ: Oğlak ne istediğini bilir, hedeflerini iyi saptar, amacına ulaşır. İkizler, Oğlak’la dans edemez. İkizler arkasına bile bakmadan bu ilişkiden kaçar. Oğlak’la ilgili anıları daima özel kalır.


OĞLAK-YENGEÇ İLİŞKİSİ: Yengeç’i sığınağından çıkarmak zordur. Mantığından çok duygularıyla yaşar. Huysuz, kaprisli, romantik ve sevecendir. Ama Oğlak’ın mantığına yetişemez. Oğlak her zaman Yengeç’e zayıftır. Uzun sürecek bir ilişki.

OĞLAK-ASLAN İLİŞKİSİ: Bir araya gelmelerinin nedenini onlar da bilmezler. Ortak noktaları, ikisinin de yönetici olmasıdır. Üstünlük savaşı bu aşkı bitirir.


OĞLAK-BAŞAK İLİŞKİSİ: Mükemmel bir ilişki. Yaşama birlikte imza atmak için gelmişlerdir. Hayatı beraber taşımaya ikisi de hazırdır. Bazen akıl savaşı yapsalar da üstünlük tutkuları yoktur. İlişki yıllar içinde daha anlamlı olur.

OĞLAK-TERAZİ İLİŞKİSİ: Her şeyiyle dengeli bir beraberlik. Oğlak, Terazi’nin bakışları ile karşılaştığı zaman sis perdesi ortadan kalkar. Kaliteli bir beraberlik.


OĞLAK-AKREP İLİŞKİSİ: Karşılaşmaları karlı bir kış gününde yanan bir ateş gibidir. Hipnoz olmuş gibi birbirlerine yaklaşır, birbirlerinin manyetik alanına girmeye korkarlar. Akrep’in yakıcı duyguları Oğlak’ın donmuş yüreğini bir anda ısıtır.

OĞLAK-YAY İLİŞKİSİ: Karmaşık ama eğlenceli bir ilişki. Yay sosyalliğini özel hayatına taşır. Yaşama iyimserlikle yaklaşan Yay burcunun felsefesi Oğlak’ın çok hoşuna gider. Yay her ilişkisinde olduğu gibi yine sıkılır, Oğlak gözü yaşlı kalır.


OĞLAK-OĞLAK İLİŞKİSİ: Bu ilişkide her biri diğerinin hareketini anlar. Kesinlikle başarılı ilişki. Bu ilişkinin ömrü uzundur. İkisinin de paylaşacak çok şeyi vardır.

OĞLAK- KOVA İLİŞKİSİ: Kova’nın ilginç ve zorlu yapıları Oğlak’a imkansız gelir. Tahammül sınırlarını zorlayarak Kova burcuna karşı sabırlı davranmaya çalışır. Kova herkese ve hiç kimseye aittir. Yaşanması gereken bir ilişki.


OĞLAK-BALIK İLİŞKİSİ: Balık’ın duygusal yapısı ve sığınma isteği başlangıçta Oğlak’a cazip gelir. Balık güvensizliğini Oğlak’la yener. Mantık ve duygu alışverişi içinde aralarında güzel bir paylaşım oluşur. Güzel bir beraberlik.

Oğlak burcu ayrılığı nasıl yaşar?

Oğlak burcu ayrılığı nasıl yaşar?

Oğlak olarak sevdiğinizden ayrılınca her şeyin sona erdiğini düşünürsünüz.


Gerçek aşkın bir kez yaşandığına inanan birini teselli etmek güçtür.


Mantığınızın sizi yalnız bırakmayacağını bilmeli ve zamanla yeni bir hayat kuracağınızdan emin olmalısınız.


Aşktan çok mantıklı ilişkileri tercih ederken, duygusal konularda hep gizli korkularınız olacaktır.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 18 Ekim haftası burçlar