Oğlunun resmini elinden düşürmedi

Oğlunun resmini elinden düşürmedi

İzmir'de Ege Üniversitesi Kampüsü'nde ülkücü ve solcu öğrenciler arasında çıkan kavgada hayatını kaybeden Fırat Yılmaz Çakıroğlu için anma töreni düzenlendi.

21 Şubat 2015, Cumartesi 15:26 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ege Üniversitesi Kampüsü’nde, karşıt görüşlü öğrenci grubu arasındaki çıkan ve çok sayıda öğrencinin yaralandığı ve Ülkü Ocakları Ege Üniversite Başkanı Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun ölümüyle sonuçlanan olayla ilgili toplanan yaklaşık bin kişilik grup, anma töreni düzenledi. Törende, Fırat Yılmaz Çakıroğlu için Kur’an-ı Kerim okunarak, dualar edildi.

startFlvPlayer_PostaV2("divFlvPlayer27432","27432","201502","27432-262477.jpg","1", "0","Ege Üniversitesi'nde bıçaklanarak ölen Fırat'ın cenazesi kaldırıldı!");

 

 

Bornova Cumhuriyet Meydanı’nda toplanan kalabalık grup, Mustafa Kemal Caddesi üzerinden sloganlar eşliğinde yürüdü. Yürüyüş sırasında, Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun Türk Bayrağına sarılı tabutu da cenaze aracının içerisinde kortejin en önünde yer aldı.

GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Cenaze öncesinde düzenlenen anma törenine, Türkiye’nin farklı illerinden katılım olması da dikkat çekti. Öte yandan, cenaze aracının önünden yürüyen Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun annesi Özlem Çakıroğlu ise oğlunun fotoğrafını yürüyüş boyunca göğsüne bastı.

Gözyaşlarına boğulan anne Çakıroğlu, katillerin cezalandırılmasını istedi.

İHA


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kar geliyor! Meteoroloji çok sayıda ili uyardı