Oğulcan Çağlayan'ın transferi Emre Taşdemir'e bağlı

Oğulcan Çağlayan, TFF ile olan sıkıntısında bir türlü aşama kaydedemedi. Galatasaray'ın itirazlarını da reddeden TFF, transferin hukuksuz olduğu konusunda diretti. Bunun üzerine Galatasaray, Rizespor ile masaya oturarak çözüme ulaşma yolları aradı. Bu çabalar sonuç vermek üzere ancak Emre Taşdemir'in cevabı bekleniyor.

05 Ağustos 2021, Perşembe 09:36 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Galatasaray ile Çaykur Rizespor arasında Oğulcan Çağlayan için görüşmeler sürüyor. A Spor'un haberine göre, Sarı kırmızı kulüp yönetimi, Rizespor'a para değil, 3 oyuncu teklif etti.

Emre Taşdemir ve Ali Yavuz Kol'u bonservisiyle, Yunus Akgün'ü ise kiralık olarak öneren Galatasaray, rakibinden de olumlu yanıt aldı.

Ancak bu anlaşmanın tamamlanması için Emre Taşdemir'in cevabı bekleniyor. Taşdemir, sezon bitiminde Galatasaray ile 2 yıllık yeni sözleşme imzalamış, toplamda 9 milyon 400 bin liralık ücrete 'evet' demişti.

Rizespor'un ise bu maaşı veremeyeceği öğrenildi. Emre Taşdemir'in de Rizespor'da ilk 11 oynamak için gitmeye sıcak baktığı ancak ücret konusunun çözülmesini istediği söyleniyor.

25 yaşındaki oyuncu bu sorun aşılırsa Karadeniz ekibine gidecek ve Oğulcan Çağlayan sorunu da çözülmüş olacak.

Galatasaray, Emre Taşdemir'in maaşının bir kısmını karşılayarak bu sorunu çözebilir ancak görüşmeler sürüyor ve masaya Taşdemir haricinde alternatif isimler de gelebilir. Terim'in elinde sol bek mevkisi için Aanholt ve Ömer Bayram bulunuyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Attila Szalai reddedilemez bir teklif gelirse satılacak