Oğulcan Engin'in çocukluk fotoğrafı sosyal medyada olay oldu

Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin, çocukluk fotoğrafıyla sosyal medyanın gündeminde. Engin'in çocukluğunu Ezgi Eyüboğlu'na benzeten sosyal medya kullanıcıları, çiftin bebeklerinin 'Çocuklar Duymasın' dizisindeki 'Havuç' karakterini canlandıran Furkan Kızılay gibi olacağı yönünde yorumlar yaptı.

28 Nisan 2020, Salı 13:44 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hadise'nin sevgilisi Kaan Yıldırım'ın eski eşi Ezgi Eyüboğlu ile ilişkisini ciddi bir şekilde yürüten Oğulcan Engin, sosyal medyanın çok konuşulan ünlü isimleri arasına girdi.

Karantina günlerini Oğulcan Engin'in Mecidiyeköy'deki evinde geçiren Ezgi Eyüboğlu, sosyal medya paylaşımlarını ihmal etmiyor.


Sevgilisine göre daha az paylaşımda bulunan Oğulcan Engin çocukluk fotoğrafıyla sosyal medya gündeminde.

Bebekliğindeki saç ve ten rengi ile sevgilisi Ezgi Eyüboğlu'na olan benzerliğine dikkat çeken sosyal medya kullanıcıları, çiftin bebeklerinin 'Çocuklar Duymasın' dizisindeki 'Havuç' karakterini canlandıran Furkan Kızılay'a benzeyeceğini söyledi.

İşte Seda Sayan ve Sinan Engin'in oğlu Oğulcan Engin'in çocukluk fotoğrafı...

Son dönemin en çok konuşulan magazin olayı olan Hadise- Kaan Yıldırım aşkı ise dolu dizgin devam ediyor.


Son olarak Hadise'nin internet üzerinden katıldığı 'Survivor' programında, sevgilisi Kaan Yıldırım’ın evinde karantinada olduğu ortaya çıktı.

2016 yılında nikah masasına oturan Kaan Yıldırım ile Ezgi Eyüboğlu, 2019 yılında sürpriz bir kararla boşanmıştı. 3 yıllık aşkın ardından nikah masasına oturan ve anlaşmalı boşanan çiftin ayrılığıyla ilgili ihanet iddiaları gündeme gelmişti.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kim Kardashian’ın YouTube kanalını hacklediler