Oğuz Bayraktar: Allah yardımcımız olsun

Oğuz Bayraktar: Allah yardımcımız olsun

Serbest bırakılan Abdullah Oğuz Bayraktar adliye çıkışında "Adalete güveniyoruz. Biz imanlı itikatlı insanlarız. Adalet başka bir şey yok. Aklamaya çalışıyoruz. İftira da yok ortada. Hiçbir şey anlamadık. Allah yardımcımız olsun. Biz her şeye hazırdık zaten. Bu saatten sonra her şeye hazırdık" dedi

21 Aralık 2013, Cumartesi 10:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

17 Aralık soruşturması kapsamında dün savcılık tarafından mahkemeye sevk edilen Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’ın oğlu Abdullah Bayraktar’ın da aralarında bulunduğu 14 kişi mahkemece serbest bırakıldı.

startFlvPlayer_PostaV2("divFlvPlayer13721","13721","201312","13721-88200.jpg","1", "0","Bakan Bayraktar'ın oğlu serbest");

Adliye önünde bekleyen şüpheli yakınları, kararın ardından sevinç gösterisinde bulundu. Karardan hemen sonra Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’ndan çıkan Abdullah Oğuz Bayraktar, adliye önünde kendisini bekleyen otomobile bineceği sırada basın mensuplarına açıklama yaptı.

'ADALETE GÜVENİYORUZ'

Abdullah Bayraktar "Adalete güveniyoruz. Biz imanlı itikatlı insanlarız. Adalet başka bir şey yok. Aklamaya çalışıyoruz. İftira da yok ortada. Hiçbir şey anlamadık. Allah yardımcımız olsun. Biz her şeye hazırdık zaten. Bu saatten sonra her şeye hazırdık" diye konuştu.

Konuşmanın ardından Bayraktar’ın çevresini saran kalabalık tekbir getirdi.

İhsan YALÇIN/İSTANBUL, (DHA)

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Meral Akşener'den iş yerleri yanan esnafa ziyaret