Oje rengi seçiminiz karakterinizi ele veriyor

Oprah Winfrey'den Michelle Obama'ya Julia Roberts'dan Lady Gaga'ya kadar pek çok ünlünün tırnaklarını yapan manikür sanatçısı Gloria Williams, oje rengi seçimimizin karakterimiz hakkında bilgi verdiğini söylüyor.

31 Ekim 2021, Pazar 16:38 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kuaför salonlarında French oje olarak da geçen Fransız manikürü yerine koyu kırmızıdan vazgeçemeyen bir kadın nasıl bir kadındır? Kimler manikürü ile pedikürünün aynı renk oje ile tamamlanmasını ister? Tüm bunların cevabı Oprah Winfrey'in son 12 yıldır özel manikürcüsü olan Gloria Williams'ın kara kaplı defterinde saklı!

İşte bir kadındaki tırnak renginin bize söyledikleri...

Cesur kırmızı oje

Cesur kırmızı oje

Cesur bir kırmızı renkte oje seçenler de tabii ki cesur ve bağımsızlar. Gloria Williams, "kırmızı tırnakları seven insanlar risk almaktan korkmazlar" diyor.  


Pembe oje

Pembe oje

Manikür salonuna giden bir insansanız ve pembe renkte ojeyi tercih ediyorsanız, muhtemelen insanları memnun etmekten hoşlanan bir insansınızdır. Williams, "pembe bir manikür, muhtemelen insanları mutlu etmeye çalıştığınız anlamına" gelir diyor.

Nude tonlardaki ojeler

Nude tonlardaki ojeler

Nude tonları seven kişilerin risk almaktan hoşlanmadıklarını söylüyor. Williams'a göre nude severler oyunu güvenli bir ortamda oynamayı tercih ediyor ve daha sahiplenici oluyorlar.

Siyah ve lacivert gibi çok koyu renk ojeler

Siyah ve lacivert gibi çok koyu renk ojeler

Williams'a göre siyah veya lacivert tırnaklar, risk alabilen biri olduğunuz anlamına geliyor. Williams, siyah oje sürmeye cesareti olan kişilerin risk almaya da hazır kişiler olduğunu söylüyor.

Williams, siyah, çok koyu lacivert gibi renkleri kullanan kişilerin insanların onlar hakkında ne düşündüğünden korkmadığından bahsederken şu örneği veriyor:

Siyah tırnak cilası kullanan NBA oyuncuları var. Cesurlar, şok ediciler!


Williams, beyaz tırnakları tercih eden insanların muhtemelen çok titiz olduğunu belirtiyor. "Onlar için temizlik önemlidir" diyor.

French oje

French oje

Williams, "bir kadın Fransız manikürü tercih ediyorsa, muhtemelen kadınsı hissetmek istiyordur" diyor.

Williams ayrıca Fransız manikürünün tekrar popüler hale geleceğini söylüyor.

Renkli ojelerin baskın hale gelmesi ile bir süredir çok fazla popüler olmayan Fransız manikürü çok klasik ve kadınsı bir tırnak görünümü sağlayor.

Çok renkli ojeler ve "nail art"

Çok renkli ojeler ve "nail art"

Parıltılı, çok renkli veya çılgın tırnak sanatlarının sergilendiği bir manikür, sizin de daha özgür ruhlu, cesur olduğunuzu gösteriyor.

Birisi gerçekten umursamadığında bana çok şey anlatıyor. Onlar 'hepsini istiyorum!' diyor. Birçoğu da şu anda neredeyse kendi şirketlerini yönetiyorlar.

Manikür ve pedikürü uyumlu olsun diyenler

Manikür ve pedikürü uyumlu olsun diyenler

Gloria Williams, el ve ayak tırnaklarında aynı cila seçmenin de karakter hakkında iyi fikir verdiğini söylüyor.

Williams'a göre el ve ayak tırnağında aynı renk oje kullananlar, her şeyin kontrol altında olmasını seven kişiler.

Çılgın bir pedikür ancak sade bir manikür?

Çılgın bir pedikür ancak sade bir manikür?

Williams, el tırnaklarında sade, yumuşak bir ton seçip ayak tırnaklarında, örneğin ayak baş parmağında cesur bir renk kullanan veya tırnak sanatı yaptıran kişilerin biraz eğlenmek istediğini ancak yine de güvende kalmayı tercih ettiklerini söylüyor. Bu nedenle ayak tırnaklarına ne yaptırırlarsa yaptırsınlar, ellerinde sadelik arıyorlar. Böylece işte veya okulda dikkat çekmiyorlar.

İşteler ve işlerini yapıyorlarsa dikkat ojelerinde deği. Ama aynı zamanda eğlenceli bir yanları da var ve biraz eğlenmek istiyorlar!

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Saç dökülmesini önleyen ve saç uzamasını teşvik eden 10 besin