Okan Bayülgen: Çalışır, dükkanlarımı ayakta tutarım

Şovmen Okan Bayülgen, önceki gün Nişantaşı’ndaki bir kafenin önünde sıra beklerken objektiflere takıldı. Oyuncu, pandemi döneminde sanat ve eğlence dünyasının zarar ettiği yönündeki haberlerle ilgili konuştu. Aşıyla ilgili de fikrini beyan eden Bayülgen, geçtiğimiz hafta İstanbul’dan kıyı kentlerine doğru yoğun göç olmasını değerlendirdi.

04 Mayıs 2021, Salı 08:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Nişantaşı'nda bir kafenin önünde sıra beklerken görüntülenen Okan Bayülgen, ayaküstü muhabirlerle sohbet etti. Oyuncu, pandemi döneminde sanat ve eğlence dünyasının zarar ettiği haberleriyle ilgili konuştu.

Bayülgen, “Ben birçok iş yapıp, üç dükkanımı ayakta tutmaya çalışıyorum personelimle beraber, dolayısıyla kişisel olarak çalışır yine dükkanları ayakta tutarım” diye konuştu.

'AŞIMI OLDUM'

'AŞIMI OLDUM'

Bodrum’da işlettiği Dada Salon ile kabareyi açmayı beklediklerini anlatan Bayülgen, 55 yaşından büyük olduğu için ilk doz aşını olduğunu dile getirdi.

Ünlü şovmen, “Bodrum’daki dükkanları açmayı bekliyoruz. Büyük ihtimalle eylülde aşılanmayla her şey yoluna girer herhalde. 55 yaşından büyük olduğum için ilk dozu oldum, ikinci dozu bekliyorum. Aşıdan memnunuz devletimizin bize iki seçenek sunmasını da beğeniyoruz üçüncü seçenek de gelir aşı bollaşırsa esenliğe ermek istiyoruz” ifadelerini kullandı.


Bir çocuk babası Okan Bayülgen aşı karşıtlarıyla ilgili, "Bir şey söyleyemem herkesin kendi kararı. Ben kişisel tutum ve davranışlara saygı duyuyorum ama ben aşımı oldum” yorumunda bulundu.


'BEN İSTANBUL'DA KALMAKTAN ÇOK MEMNUNUM'

'BEN İSTANBUL'DA KALMAKTAN ÇOK MEMNUNUM'

Bayülgen, geçtiğimiz hafta İstanbul’dan kıyı kentlerine doğru yoğun göç olmasını da “Ben İstanbul’da kalmaktan çok memnunum. Her ne kadar mahallemizde kısıtlı bir alanda dolaşıyor, çarşı pazara gidip gelebiliyorsak da sakin görmek mutluluk verir, eskiden de bayramda seyranda İstanbul’da kalmayı tercih ederdim. Sonradan gelenler giderler, İstanbul, İstanbullular'a kalır diye düşünüyorum” sözleriyle değerlendirdi.

FERHAN ŞENSOY'U ZİYARET ETTİ

FERHAN ŞENSOY'U ZİYARET ETTİ

Öte yandan Okan Bayülgen, geçtiğimiz hafta Ali Poyrazoğlu ile birlikte pandeminin başından beri Bodrum'daki evinde yaşayan usta oyuncu Ferhan Şensoy'u ziyaret etmişti. Poyrazoğlu bu anları "Çiçek gibiyiz. Üç silahşörler yeni projeler peşinde" notuyla paylaşmıştı.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Cemre Kemer 7 ayda 10 kilo aldı