Okan Bayülgen emlak sektörüne el attı!

Tarihi Doğan Apartmanı’ndaki dairesini 15 milyon 500 bin liraya satışa çıkaran şovmen, bu kazançla Boğaz’dan ev alıp daha sonra iki katına satmayı hedefliyor

11 Ocak 2019, Cuma 08:40 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Okan Bayülgen, kazancını gayrimenkule yatırmaya devam ediyor. 2016'da Tarabya'da 2 buçuk milyon dolara (13 milyon 575 bin lira) villa satın alan Okan Bayülgen, yeni yatırımları için de Boğaz hattından şaşmadı. Şovmen, Galata'daki tarihi Doğan Apartmanı'nda bulunan dairesini gözden çıkardı.

EMLAKÇILARI GEZİYOR

EMLAKÇILARI GEZİYOR

54 yaşındaki sanatçı, aralarında Derin Mermerci ve Sibel Can'ın oğlu Engincan Ural'ın da dairesinin bulunduğu apartmandaki 4 oda bir salon daireye 15 milyon 500 bin lira fiyat biçti.


270 metrekarelik daireyi satışa çıkaran Okan Bayülgen, bir yandan da Boğaz hattında ev arayışına girdi. Dairenin satışından kazandığını yine gayrimenkule yatıracak olan Bayülgen, al-sat işiyle de sermayesini canlı tutmayı hedefliyor. Kazancını katlamak için emlak danışmanlarından da destek alan şovmen, Boğaz'daki satılık evleri incelemeye koyuldu. Bodrum'daki mekanı için bir ayağı Ege'de olan şovmen, İstanbul'a her gelişinde soluğu emlakçılarda alıyor.

ÜNLÜLERİN ADRESİ.

ÜNLÜLERİN ADRESİ.

1895'te yapılan Doğan Apartmanı, şu anki ismini o zamanki sahibi Kazım Taşkent'in İsviçre'de dağda kayak yaparken ölen oğlu Doğan Taşkent'ten aldı.

Apartman, 'Eşkıya' ve 'Muhsin Bey' gibi birçok filme de ev sahipliği yaptı.


(Takvim)

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kubilay Aka ölümden döndü!