Okan Buruk'tan çok sert açıklamalar

Akhisarspor teknik direktörü Okan Buruk, 4-2 kaybettikleri Galatasaray maçı sonrası açtı ağzını yumdu gözünü. Buruk, sarı kırmızılıların Hırvat çalıştırıcısı Igor Tudor ile ilgili sert ifadeler kullandı

09 Aralık 2017, Cumartesi 23:01
A A
Okan Buruk'tan çok sert açıklamalar
İşte Okan Buruk'un maç sonu açıklamaları:

Hakem bu oyunu nasıl bozabilirim diye düşündü ve kırmızı kart gördü oyuncumuz. Yabancı hakemler gelsin dediğimde kızıyorlar hakemler bana, ama böyle yönetimler olacaksa yabancı hakem gelsin. Bu pozisyon İngiltere'de olsa Yasin'e ceza bile verirler, kendini attı diye.


'BUGÜNKÜ ADALETSİZLİKTEN DOLAYI ÇOK ÜZGÜNÜM'


Ben bir insan olsam, insan olmak önemli. İnsan yerine konulmak önemli. Türkiye'deki tüm takımları eşit seviyeye getirmeleri gerekiyor. Bugünkü adaletsizlikten dolayı çok üzgünüm.


'VASIFSIZ TUDOR'


Bu kadar vasıfsız bir insan Galatasaray kulübesinde duruyorsa ben bundan utanç duyuyorum. Tudor, maç başından itibaren devamlı dönüp bana konuştu. Çok üzüldüm buna. Senin benimle ne işin var! Kendi işine baksana!


Galatasaray - Akhisarspor (Maç özeti)


'3 HAFTA SONRA YİNE MAÇ YÖNETECEK'


Adil bir ortamda yarışmıyoruz. hem maddi anlamda. En düzgün kulüplerinden biri biziz. Devamlı ezmeye çalışıyorlar. Böyle hakemlerin olduğu ortamda bulunduğum için utanıyorum. Bazen futbolda çalışmak istemiyorum.

Bir emek var bu emeğin karşılığını böyle olaylar sonucunda alamadığınızda bu üzücü oluyor. Baktığınız zaman 3 hafta sonra Ümit Öztürk yine maç yönetecek."

Sıradaki haber yükleniyor...