Okan Kurt’tan boşanma sonrası ilk paylaşım: Benim aşkım...

Geri bıraktığımız hafta içi şarkıcı Demet Akalın ile olan altı yıllık evliliğini sonlandıran Okan Kurt, sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

23 Eylül 2018, Pazar 13:05 Son Güncelleme: 23 Eylül 2018, Pazar 13:22
A A

Okan Kurt, boşanma sonrası ilk kez kızı Hira’yla bir araya geldi. 

Demet Akalın’ın “Kızımız Hira’yla ilgili bilgileri benden değil dadısından alıyor, ben onunla telefonda bile konuşmuyorum” dediği Okan Kurt, kızıyla oyun parkında vakit geçirirken çekilmiş karesini; “Benim Aşkım, güzel kokulum. Baban yoluna kurban olsun Senin” notuyla paylaştı.

'OKAN'IN ÇÖPÜ BİLE YOK'

'OKAN'IN ÇÖPÜ BİLE YOK'

Evinde eski kocası Okan Kurt’a ait tek bir eşyanın bile kalmadığını söyleyen Demet Akalın, programa yazdığı ‘evde tek bir çöpü bile yok’ mesajıyla tavrını belli etti.

Kurt’la olan tek bağlarının çocukları Hira olduğunu söyleyen Demet Akalın, bu konudaki iletişimin bile Hira’nın bakıcısı üzerinden sürdüğünü söylerken “Okan kızıyla ilgili haberleri onun dadısından alıyor, onunla görüşmüyorum” ifadelerini kullandı.

“AŞK BİTTİ Mİ?”

“AŞK BİTTİ Mİ?”

Demet Akalın, program sunucularının kendisine yönelttiği ‘Aşk bitti mi?’ sorusuna ise… “Biten bir şey için artık hayatımda ilk kez bunu yapacağım ve konuşmayacağım” yanıtını verdi.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.