Okan Kurt'un avukatından açıklama!

Şarkıcı Demet Akalın'ın eşi Okan Kurt'a, babası ve kardeşiyle birlikte karşılıksız çek suçundan 3 ayrı dava açıldı. Okan Kurt'un avukatı ise yazılı bir açıklama yaparak söylentileri yalanlayıp ailesi ile ortaklığı olmadığını belirtti.

08 Eylül 2018, Cumartesi 11:15 Son Güncelleme:
A A
Okan Kurt'un avukatından açıklama!

Şarkıcı Demet Akalın'ın hacizlerle boğuşan eşi Okan Kurt ve ailesine bu kez de karşılıksız çek suçundan 3 ayrı dava açıldı.

Lukoil Eurasia Petrol A.Ş., geçen Haziran ayında 560 bin TL değerindeki 3 ayrı çekin karşılıksız çıktığını belirterek, şikayetçi oldu.

Sunduğu dilekçelerinde Ekopet Taşımacılık Taahhüt Akaryakıt şirketinden 95 bin TL, 2 Haziran'da 364 bin TL ve 100 bin TL tutarlarında çek aldığını ancak bu çeklerin karşılıklarının banka hesaplarında bulunmadığını bildirdi.

Şirket, Okan Kurt ile babası ve kardeşi hakkında karşılıksız çek davası açtı.

Bu iddialar üzerine Okan Kurt'un avukatı Mehmet Durmaz, yazılı bir açıklama yaparak söylentileri yalanladı:

''Okan Kurt Ekopet Taşımacılık Taahhüt Akaryakıt ile hiçbir ortaklığı bulunmadığı gibi çek ihtilafları ile ilgili imzası, şahsi bir borcu veya herhangi hukuki bir sorumluluğu da bulunmamaktadır. Müvekkilin hissedarı dahi olmadığı bir şirket üzerinden şahsına yöneltilen haberler gerçek değildir.''

Bu haberi de okudularDemet Akalın'ın eşine ve ailesine dava açıldı


SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.