Okçuluk Milli Takımı, Dünya Şampiyonası'na Gelibolu'da hazırlanıyor

Okçuluk Milli Takımı, Dünya Şampiyonası'na Gelibolu'da hazırlanıyor

01 Mayıs 2019, Çarşamba 10:23 Son Güncelleme:
A A
Okçuluk Milli Takımı, Dünya Şampiyonası'na Gelibolu'da hazırlanıyor

ÇANAKKALE'nin Gelibolu ilçesinde kampa giren Okçuluk Milli Takımı, Çin'in Shanghai kentinde 6-12 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek Dünya Şampiyonası'na hazırlanıyor.

Okçuluk Milli Takımı, Çin'in Shanghai kentinde düzenlenecek Dünya Şampiyonası için Gelibolu'da kampa girdi. Milli Takım kampında antrenörler Emre Özdemir, Onur Bektaş, Aykut Akdağ ve Derya Coşkun eşliğinde sporcular Makaralı Yay Büyük Bayanlar'da İpek Tomruk, Gizem Elmaağaçlı, Yeşim Bostan ile Makaralı Yay Büyük Erkeklerde Evren Çağıran, Süleyman Araz ve Muhammed Yetim, günde 8 saat çalışarak Dünya Şampiyonası'na hazırlanıyor. 6-12 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek Dünya Şampiyonası için Okçuluk Milli Takımı kampı Cumartesi gününe kadar sürecek.

'SPORCULARIMIZDAN DERECE BEKLİYORUM'

Kamp için hava koşulları ve tesisin elverişli olduğunu belirten Milli Takım Antrenörü Emre Özdemir, "Çalışma koşullarımız harika. Sporcularımızın moralleri ve çalışma azimleri mükemmel. Cumartesi günü kampımız sona erecek ve Pazar günü yarışma için Çin'e hareket edeceğiz. Sporcularımızdan derece bekliyorum" dedi.

Doğan ZELOVA/GELİBOLU(Çanakkale), (DHA)

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Gelibolu’da minik öğrenciler Yerli Malı Haftası’nı kutladı