Okuduğu kitaplar onun hakkında ne anlatıyor?

Tanışma sitesi Elite Singles tarafından yapılan araştırmaya göre, bekarların yüzde 85'i kitap okuyan kişileri seksi bulduğunu söylüyor. Peki favori kitap türünüz, karakteriniz hakkında ne gibi ipuçları veriyor; birlikte bakalım

10 Nisan 2018, Salı 09:52
A A
Bilim kurgu

Bilim kurgu

Ana akım medyanın dikte ettiği popüler kültür yapımlarından ziyade alternatiflere yöneliyor. Bu onun yenilikten hoşlandığının belirtisi olabilir. Daha önce hiç gitmediğiniz yerlere gitmeyi teklif edebilirsiniz.

Kişisel gelişim

Kişisel gelişim

Ya kendini geliştirmek istediği spesifik konular vardır ya da hayatta kendini ve durduğu yeri sorguladığı süreçten geçiyordur. Kendi hedeflerinizi paylaşarak gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

Siyaset

Siyaset

Ruthledge, güncel siyaset olaylarının anlatıldığı kitapları okumayı tercih eden erkeklerin bilgi dağarcığını genişletmekten hoşlanan entellektüel yapıda bireyler olduğunu belirtiyor. Bugüne dek duymadığı bilgilerle onu etkileyebilirsiniz.

Korku

Korku

Muhtemelen hayatta risk almaktan hoşlanan maceracı yapıya sahip. Tabii yalnızca problem çözmekten hoşlanıyor da olabilir. Her iki ihtimalde de heyecan dozunun yükseldiği randevulara çıkmanızda fayda var.

Biyografi

Biyografi

Başka insanların düşünce yapılarını merak ediyor. Media Psychology Research Center'ın yönetici Psikolog Pamela Rutledge, bu durumun onun iyi dinleyici olduğuna işaret edebileceğini belirtiyor.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.