Okudukça "Ne dertler varmış" diyeceğiniz, Haydar Dümen'e sorulan en absürt sorular

Cinsellik söz konusu olunca hem utanıyor hem sıkılıyor hem de merak ediyoruz. Dr. Haydar Dümen uzun yıllardır cinsellikle ilgili en merak edilen konuları aydınlatıyor. Bu süreçte kendisine sorulan sorulara bazen gülüyor bazen de "Ne dertler varmış" diyoruz. Best of Haydar Dümen köşemizde bu hafta radarımıza takılan en absürt soruları derledik.

08 Kasım 2020, Pazar 12:05 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Acaba satın mı alsam?

Acaba satın mı alsam?

36 yaşındayım. Kız arkadaşım yok, evli de değilim. Ben sürekli seks yapmak istiyorum. Para karşılığı seks yapmak hoşuma gitmiyor. Acaba bir vajina alsam mı? Ne dersiniz?

CEVAP

Değerli okurum, tam evlilik yaşın. Sen mastürbasyona alışmışsın. Kolay kolay vazgeçemeyeceksin. Belki de evlilikte bu senin başına sorun açacak. Bir ihtimal evlilik sona erecek. İkinci kez evleneceksen yaş 40’ı geçecek. Bir de çocuk yapmak gereği var. 90 yaşına kadar hayat yalnız çekilmez. Daha uzun uzun bana saydırma. Lastik vajinalarla olay bataklığa gider. Bir profesyonel yardım alarak kendini kurtarmaya bak.

Vakum cihazı aldım

Vakum cihazı aldım

24 yaşında, 1.87 boyunda ve 110 kiloyum. Penisim 10 santim. Biraz büyüsün diye vakum cihazı aldım. Yan etkilerinde sertleşme sorunu yazıyordu, doğru mu?

CEVAP

Okurum, her şey iyi, düzene dokunma ve bozma. Tabii ki kilo vereceksin. Yağlanmayacaksın. İleride de bunun faydalarını göreceksin. Penisini de 2-3 santim kasık yağından kurtaracaksın. Ne diye olmayacak yollara başvuruyor, aklını ya da psikolojini yoruyorsun. O vakum cihazları bu işi görseydi inanın herkesin evinde bir vakum cihazı olurdu. Tek soru tek cevap: Zayıfla ve mutlu yaşa.

Bir hayat kadınına aşık oldum!

Bir hayat kadınına aşık oldum!

21 yaşındayım, bir hayat kadınına aşık oldum. Yakında askere gideceğim. Askerlik dönüşü onunla evlenmeyi düşünüyorum. Bana yol gösterir misiniz?

CEVAP

Değerli okurum, askerliği yap. Anne ve aile hasreti karışınca şu anki duygularının ne kadar basit olduğunu gülerek anlayacaksın. Bir hayat kadınını görünce cinsel mutluluğun ancak onda var olduğuna inanman, senin amatör ve duygusal yanından kaynaklanıyor. Okurum, bazen amatör balıkçılar denize çıkar. Oltaya iri bir balık vurur, bir hamleyle oltanın ucundaki adamı denize çekiverir. Hayat böyledir. İçinde her şey var. Ama asıl olması gereken akıl. Şu anda senin terazinin bir kefesinde akıl, bir kefesinde duygu var. Duygular aşınabilir ama akıl gelişir, bu kesin. Askere git gel bakalım düşünürüz.

Ergenliğe girmedim

Ergenliğe girmedim

18 yaşındayım. 1.60 boyundayım. Ben ergenliğe girmedim. Kıllarım çıkmadı, penisim de 10 santim. Haftada bir kez mastürbasyon yapıyorum. Ne olur bana yardım edin.

CEVAP

Değerli okurum, bir endokrinoloji (hormon bilimi) uzmanına git. Yani hastanedeki o branşa başvurman, şöyle bir elden geçmen iyi olur. Uzaktan görmeden karar vermek senin hayatını olumsuz etkileyebilir. Bence zaman kaybetme.

Spermlerim biter mi?

Spermlerim biter mi?

Sık yapılan birleşmeler spermlerin bitmesine neden olur mu?

CEVAP

Okurum, spermler sürekli üretildiğinden bitmez. Bitmiyor diye de bol kepçe kullanılmaz.

Benim kıllarım neden az?!

Benim kıllarım neden az?!

20 yaşındayım. Günde 2 kez mastürbasyon yapan arkadaşımın vücut kılları ve sakalları daha gür. Ben 2 günde bir mastürbasyon yapıyorum. Benimkiler çok kısa, neden?

CEVAP

Okurum, doğru yoldasın. Kılla mastürbasyonun ilgisi yok.

Kadın hiç susmadı

Kadın hiç susmadı

18 yaşındayım. Bir kez hayat kadını ile ilişkiye girmiştim. Tekrar denedim, zevk alamadım ve boşalamadım. Kadın hiç susmadı. Artık boşalamayacağım korkusuyla ilişkiye girmekten korkuyorum. Sorunum nedir?

CEVAP

Çılgınım, benim aklı havada okurum. Hayat kadınlarıyla ilişkiye girmeden önce bana sordun mu? O sırada keyfin yerinde, ruhun derindeydi değil mi? Sonra gün geldi, devran değişti bizim aceminin özgüveni tükendi. Merak etti, bence sorunu neydi? Yavrum ne desem boş, aç karnına ne yesen hoş. Sakin ol, uygun zaman ve uygun kişiyle her şey yoluna girer, dizginler eline geçer.

Sağlık içerikleri sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (8 Kasım 2020)