Okuldan yeğenlerini almaya giden Alişan'ın bir hareketi velilerin tepkisine neden oldu

Yakın zamanda kaybettiği kardeşinin kızlarına sahip çıkan ve her gün okuldan almaya giden Alişan'ın bir hareketi, diğer velilerin tepkisini çekti.

16 Ekim 2021, Cumartesi 18:37 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Alişan, geçtiğimiz temmuz ayında hayatını kaybeden kardeşi Selçuk Tektaş'ın çocuklarını yalnız bırakmıyor.

Ünlü şarkıcı, yeğenlerini okuldan bile almaya kendisi gidiyor. Ancak Alişan'ın geçtiğimiz günlerde okul önündeki bir hareketinin, diğer velilerin tepkisine neden olduğu iddia edildi.

Temmuz 2021'de aynı zamanda menajeri olan kardeşi Selçuk Tektaş'ı koronavirüs nedeniyle kaybeden Alişan, kendisine emanet edilen yeğenlerine kol kanat germeye devam ediyor.

"Onlar artık benim çocuklarım" diyen Alişan, yeğenleriyle yakından ilgileniyor. Hatta aynı okulda okuyan iki yeğenini bizzat okula bırakıp okuldan alıyor.

ALİŞAN İÇİN ÖZEL PARK YERİ

ALİŞAN İÇİN ÖZEL PARK YERİ

Medya Tava'nın haberine göre, Alişan, bizzat ilgilendiği yeğenlerini her gün okula götürüp almaya başladı. Çocukların okul çıkış saatinde park edecek yer olmayan ve trafiğin kilitlendiği Levent'teki bir özel okulun hemen önünde kuka (trafik konisi) konarak yer tutulduğu dikkat çekti.

Çocukların okul çıkış saatinde park edecek yer olmayan ve trafiğin kilitlendiği Levent'teki bir özel okulun hemen önünde kuka konarak yer tutulduğunu gören veliler, bu duruma tepki gösterdi.

Servis araçları ve anne babaların araçları nedeniyle bölgede kimse araba park edecek yer bulamazken, kapının önündeki yerin kimin için tutulduğunu sorgulayan veliler, daha sonra o yere Alişan'ın özel aracıyla gelip park ettiğini gördüler.

ŞOFÖRÜNE UYARI

ŞOFÖRÜNE UYARI

Yerin Alişan'ın şoförü tarafından tutulduğu ve daha sonra şarkıcının geldiğini öğrenen veliler, yüksek sesle bu duruma itiraz ettiler. Arabasının içinde bulunan Alişan, tepkilerin çoğalması üzerine okul önünden aracıyla uzaklaştı.


Yaşanan bu olaydan sonraki günlerde Alişan’ın, velilerin 'park' eleştirilerini dikkate aldığı ve şoförüne okul önünde artık yer tutturmadığı görüldü.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ebru Akel doktor sevgilisi Melih Gündüz ile el ele görüntülendi