Olay iddia: Bir aylık evliyken beni aldattı!

Ünlü oyuncu Johnny Depp'ten eski eşi Amber Heard'e şok suçlama: Bir aylık evliyken beni aldattı!

03 Mart 2019, Pazar 12:19 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ünlü çiftin bir film setinde başlayan aşkları kötü bitti... 

Johnny Depp ile Amber Heard'ün 2015 yılında başlayan evlilikleri, 2017 yılında olaylı bir şekilde sona erdi. Ancak çiftin arasında sular durulmuyor. 

32 yaşındaki Amber Heard, evlilikleri sırasında Depp'ten şiddet gördüğünü ileri sürmüş ve dava açmıştı.Şimdi bir hamle de Johnny Depp'den geldi. 

55 yaşındaki aktör, eski eşi Amber Heard'e 50 milyon dolarlık hakaret davası açtı.

Depp'in dava dilekçesinde "Amber Heard'ün kendisine şiddet uyguladığını ileri sürerek ünlü aktöre hakaret ettiği" iddiası yer aldı.

Johnny Depp, evlilikleri sırasında eşinin kendisini aldattığını da ileri sürdü. 


Depp, Amber Heard'ün, evliliklerinin üzerinden daha bir ay bile geçmeden Tesla'nın kurucusu milyarder girişimci Elon Musk ile romantik bir ilişkiye girdiğini de iddia etti.


Aktörün iddiasına göre, Depp işleri gereği şehir ya da ülke dışındayken, Musk, gecenin ilerleyen saatlerinde Amber Heard ile kendi evinde buluşuyordu. 

Ünlü oyuncu "eşimden şiddet gördüm" diyerek bereli yüzünü kamuoyuna gösterdiği gece de Heard ile Musk'ın buluştuğu da Depp'in iddiaları arasında. 


Amber Heard'ün avukatı ise Johnny Depp'in bu iddialarla eski eşini susturmaya çalıştığını ileri sürdü. Avukat Eric M. George yayınladığı açıklamada "Heard sessiz kalmayacak" dedi.

Johnny Depp ile Amber Heard, birlikte rol aldıkları Rum Diaries filminin setinde tanıştı. Senaryo gereği başlayan aşkları gerçeğe dönüştü.Depp, Heard uğruna 14 yıl boyunca birlikte olduğu, iki çocuğunun annesi Fransız oyuncu ve şarkıcı Vanessa Paradis'ten ayrılmıştı.

Amber Heard ile Elon Musk daha sonra bir birliktelik yaşadı. Her ikisi de ilişkinin akıbeti hakkında konuşmazken basında ayrıldıkları söylentileri çıktı. Bir dönem ayrılan ikili sonra barıştı. Ancak bir kez daha yollarını ayırdı. 


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Son dakika: Dünya Sağlık Örgütü'den aşılama sürecinin yavaşlığı için 'kabul edilemez' açıklaması