Olay kadın hamile!

İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi'nin, 18 yaşından küçük bir kızla fuhuş yapmakla suçlanmasına neden olan Faslı Ruby, İtalyan nişanlısından hamile kaldığını açıkladı

08 Haziran 2011, Çarşamba 18:20 Son Güncelleme:
A A
Olay kadın hamile!

Silvio Berlusconi’nin henüz 17 yaşındayken para karşılığı cinsel ilişkiye girdiği öne sürülen Ruby lakaplı, Fas asıllı eskort Karima Al Mahroug , Chi dergisine hamile olduğunu açıkladı.

Bebeğin yakında evleneceğini söylediği Genovalı nişanlısı Luca Risso’dan olduğunu söyleyen Ruby, “Genç yaşta anne olma fikri bana hep cazip geldi. Onunla birlikte büyüyebiliriz. Çoktandır anne olmayı düşünüyordum çünkü ben gerçek bir aileye sahip olamamanın acısını yaşadım. Nişanlım Luca’yı seviyorum ve ondan bir bebek istedim” diye konuştu.

Ruby, geçmişe yönelik bir pişmanlığı da olmadığını, yaptıklarını tekrar yapabileceğini de ekledi. Ruby, erkek olursa bebeğinin adını, Truva Savaşı’nın kahramanlarından Akhilleus (Aşil) koyacağını belirtti.

Bu haber üzerine, Ruby’le fuhuş yapmaktan yargılanması süren Başbakan Berlusconi’yi bebek olarak gösteren bir karikatür, internet sitelerinde dolaşmaya başladı.                      

Esma Çakır - ROMA / DHA
 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Çin'de görülen koronavirüs salgını ABD'ye ulaştı