Olay Medya yeniden satışta

Olay Medya yeniden satışta

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) "Olay Medya Ticari ve İktisadi Bütünlüğü"nü yeniden satışa çıkardı

02 Kasım 2009, Pazartesi 11:31 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Olay Medya Ticari ve İktisadi Bütünlüğünün muhammen bedeli 25 milyon 300 bin dolar, katılımcılardan alınacak olan geçici teminat tutarı ise 2 milyon 530 bin dolar olarak belirlendi. İhale, 24 Kasım 2009 tarihinde, saat 11.00’da TMSF’de yapılacak.

Kapalı zarfla verilen mali tekliflerin açılması ile başlayacak olan ihalede açık artırmaya katılmaya hak kazananların listesi (kısa liste) oluşturulduktan sonra, açık artırma aşamasına geçilecek.

Şartname, TMSF’de ilgililerin incelemesine bedelsiz olarak açık tutulacak. Şartname idareden satın alınabilecek. Tesis ziyareti ise 4 ve 20 Kasım 2009 tarihleri arasında yapılabilecek.

Bu arada ihale, kapalı zarf ve açık artırma usullerinin birlikte uygulanması suretiyle gerçekleştirilecek ve kurulun onayı ile sonuçlandırılacak. Kurul, en yüksek teklifin muhammen bedelin altında kalması halinde açık artırma aşamasında en yüksek ilk üç teklifi veren mali teklif sahibi arasında ihaleye pazarlık usulü ile devam edilmesi yönünde karar alabilecek. İhalede teklifler peşin olarak ABD doları cinsinden verilecek.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 16 Nisan 2021 On Numara çekiliş sonuçları