Öldüğünü sandığı eşini TV'de buldu!

İstanbul’daki bir hastanede yatan ve ailesi tarafından bir yıl önce öldüğü sanılan Mehmet Kaya, Müge Anlı ile Tatlı Sert programı sayesinde sevenleriyle buluştu

10 Kasım 2016, Perşembe 09:05
A A
İstanbul'daki bir hastanede yatan ancak ailesi tarafından öldü sanılan Mehmet Kaya programda sevenlerine kavuştu. Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi doktorlarından psikolog Ayten Şen, programa başvurarak, "Hastanemizde kimliği belirsiz bir hasta yatıyor ve ailesini bulmak istiyoruz" dedi.

Hastaneye giden program ekibi, psikiyatri bölümünden Dr. Arif Çil ile görüştü. Çil, "28 Ekim'de kimliği belirlenemeyen erkek bir hasta, hastaneye getirildi. 4 Kasım'da hasta, kendini ifade edemediği için psikiyatri servisine yatırıldı. 7 gün Acil Servis'te kaldı. Yanında kimliği olmayan hasta, ara sıra "Mehmet" ismini sayıklıyordu. İhtiyaçlarını kendisi karşılayamayan kimliği belirsiz hasta, günün büyük bölümünü uyuyarak geçiriyordu ve doktorlar hastalığına bir tanı koyamıyordu. Doktorlar hastanın ailesinin bulunarak tedavi edilebilmesi için atv'de yayımlanan programa başvurdu" dedi.

Programda ailesinin bulunması için fotoğrafı yayımlanan kimliği belirsiz kişinin, 1 yıl önce öldü sanılan Mehmet Kaya olduğu anlaşıldı. Fotoğrafı gören Fatma Örsepet programa telefonla ulaştı. Örsepet, "O hastanede yatan kişi benim eşim. 1 yıldır kayıp, öldü zannediyorduk" dedi.'DUASINI BİLE OKUTTUK'

Stüdyoya koşan Fatma Örsepet gözyaşlarına hâkim olamadı. Özsepet "Her yerde aradık ama bulamadık. Bulamayınca da öldüğünü düşünüp arkasından dua okuttuk. Öldüğünden emindik" dedi. Fatma Örsepet, program ekibine öldü sandıkları eşini buldukları için teşekkür etti.

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.