Öldürdüğü hayvanın fotoğrafını paylaşan Mehmet Akif Alakurt'tan pişkin savunma!

Sosyal medya hesaplarından yaptığı sert açıklamalarla sık sık gündeme gelen eski oyuncu Mehmet Akif Alakurt, Instagram hesabında öldürdüğü yılanın fotoğrafını paylaştı. Mehmet Akif Alakurt'un gelen tepkiler sonrası yaptığı açıklama ise herkesi şaşırttı

27 Mayıs 2019, Pazartesi 14:06 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Mehmet Akif Alakurt, uzun bir süre önce oyunculuğu bıraktığını açıklamıştı. Mesleğini bıraktıktan sonra yaptığı açıklama ve paylaşımlarla gündemden bir türlü düşmeyen Mehmet Akif Alakurt, son olarak Instagram hesabından yaptığı paylaşımla bu kadarı da olmaz dedirtti.

Arabasıyla üzerinden geçerek, bile isteye bir canlının ölümüne yol açan Mehmet Akif Alakurt, kanlar içinde kalan yılanın fotoğrafını da Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaştı.


Yaptığı canilikle gündeme gelen Mehmet Akif Alakurt'a tepki yağdı.

'HAYVANI NİYE ÖLDÜRDÜN DİYENLERE...'

'HAYVANI NİYE ÖLDÜRDÜN DİYENLERE...'

Mehmet Akif Alakurt, "Hayvanı niye öldürdün diyenlere cevaben. Ölüm de yaşam da Allah'ın emri mantık bu değil mi?" dedi.

DİZİLERİ TUTMAYINCA OLAY ÇIKARMIŞTI

DİZİLERİ TUTMAYINCA OLAY ÇIKARMIŞTI

'Sıla' ve 'Adanalı' gibi çok izlenen dizilerin başrol oyuncusu olan Mehmet Akif Alakurt, Fatih Sultan Mehmet'i canlandırdığı 'Fatih' dizisinin ekran ömrü kısa sürünce morali bozulmuş, sette olay çıkardığı haberleriyle gündeme gelmişti.

Son dizisi 'Emanet' de beklenen reyting başarısını gösteremeyen oyuncu, 2015'te oyunculuğu bıraktığını açıkladı. Bir süre Brezilya'da kaldığı konuşulan Mehmet Akif Alakurt'un daha sonra bir çiftlik evine yerleşip burada köpekleriyle yaşamaya başladığı iddia edildi. Doğanın içinde sakin bir hayat yaşayan Mehmet Akif Alakurt, son yıllarda sosyal medyayı aktif olarak kullanmaya başladı.

'SİZİN SEVEREK İZLEDİĞİNİZ DİZİ...'

'SİZİN SEVEREK İZLEDİĞİNİZ DİZİ...'

Mehmet Akif Alakurt son dönemde ise sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla takipçilerini şoke etmeye başladı. Önceki yıl Twitter profiline "İş sormayın bana... Oyunculuk mesleğini bıraktım. Oynadığım karakterler de meslekle beraber ekranda kaldı benim için" yazan Mehmet Akif Alakurt, geçen aylarda başrolünü Oktay Kaynarca'yla paylaştığı 'Adanalı' dizisiyle ilgili duyuru yaptı ve "Adanalı fanlarına duyuru!.. sizin severek izlediğiniz bu dizi, benim oynadığım için pişman olduğum tek iştir" yazmıştı.

KÜFÜR ETMİŞTİ

KÜFÜR ETMİŞTİ

Mehmet Akif Alakurt'un sosyal medyadan peş peşe yaptığı paylaşımlar ise ağızları açık bırakmıştı. Balık tuttuğu fotoğrafının altına küfürlü bir mesaj yazan Mehmet Akif Alakurt, takipçileriyle yaptığı dm yazışmalarını da ifşa etmişti.

'KÜÇÜLÜYORSUNUZ T.C GENÇLERİ'

'KÜÇÜLÜYORSUNUZ T.C GENÇLERİ'

Bunlarla yetinmeyen Mehmet Akif Alakurt, 'Adanalı' dizisinde canlandırdığı 'Maraz Ali' rolüyle ilgili olumlu yorumlar yazan gençlere kızdı ve profiline "Bunlar daha uyanamadı. Maraş Ali'nin kendi içlerindeki zibidi olduğuna uyanamadıkları gibi bir de kendileriyle eğleniyorlar. Küçülüyorsunuz T.C gençleri" yazmıştı.

'İZMİR'İN CAHİL KIZLARI'

'İZMİR'İN CAHİL KIZLARI'

Gelen eleştiri içeren yorumlara "Türkiye'de aktör olmak böyle bir şey. bir sürü cahille uğraşmak demek" cevabını veren Mehmet Akif Alakurt, son olarak İzmir'den yazan bir takipçisine "Bunlar da herkesi kendileri gibi bilen İzmir'in cahil kızları" karşılığını vermişti.

'ÇİRKİN YÜZÜ OLAN KADINA...'

'ÇİRKİN YÜZÜ OLAN KADINA...'

Eski oyuncu geçen haftalarda da Türk kadınlarını hedef alan bir paylaşım yapmıştı:


"Türk kadını nedir? Çıkarlarını elde edene kadar mükemmel kadını oynayan, her fikrini onaylayan ve ben de öyle düşünüyorum diyen... Zaman geçtiğinde aynı fikirde olduğunu iddia ettiği düşüncelerle alakası olmadığı için esas olan çirkin yüzünü gösteren kadına Türk kadını denir."

Bu paylaşımının ardından da sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyüyünce şöyle bir manasız açıklamada bulunmuştu:

'MANASIZ AÇIKLAMA'

'MANASIZ AÇIKLAMA'

"Bu arada senin annen de bir Türk kadını diyenlere cevaben şunu söyleyeyim. Annem silahla araba kurşunlayacak kadar Türk kadınıdır." notunu düştü.


Mehmet Akif Alakurt'un bu paylaşımla ne demek istediğini ve nereye varmak istediğini kimse anlamadı. Takipçileri 'Saçmalamaya devam ediyorsun, manasız bir açıklama bu' şeklinde yorumlar yaptı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Gonca Vuslateri: Ne demiş ulu Seda Sayan…