Olmaz bu kadar! Hastanede çiğ köfte yoğurup yediler!

Levent Kırca ile Oya Başar’ın yıllar önce ‘Olacak O Kadar’da yaptığı hastane skeci gerçek oldu. Çorum Sungurlu Devlet Hastanesi’nde ziyaretçi ve refakatçiler hasta ile odasında leğende çiğ köfte yaptı, marula sarıp yedi

12 Şubat 2019, Salı 08:30 Son Güncelleme:
A A
Olmaz bu kadar! Hastanede çiğ köfte yoğurup yediler!

Çorum Sungurlu Devlet Hastanesi’nde çekilen video şoke etti. Görüntülerde bir hastanın odasında yere sofra bezi serilmiş, üzerine konulan plastik leğende bir kadın çiğ köfte yoğuruyordu. Odadaki diğer kadınlar da yoğrulan çiğ köfteleri marula sarıp limonlayıp afiyetle yiyordu. İnanılması güç bu görüntüler üzerine çorum Sağlık Müdürü Ömer Sobacı soruşturma başlattı ve “olaydan hastane personelinin haberi yok” diye açıklama yaptı.

BİR DE TANSİYON HASTASI

Çiğ köfteyi kimin yaptığı dün akşam ortaya çıktı. Tansiyon hastası Nevruz Köylü (50), “Çiğ köfteyi ben yaptım. ertesi gün taburcu olacaktım. Gizlice gidip evden malzeme aldım ve döndüm. Kapıdan girerken güvenlikçiler görüp ’Bunlar ne?’ dedi. Ben de ’Leğenle çamaşır yıkayacağım’ diye onları atlattım. Personelin ya da başka kimsenin suçu yok. hemşire ‘Tansiyon hastasısın. olacak iş mi?’ diye çok kızdı” dedi.

Bu görüntülerden sonra Levent Kırca ile Oya Başar'ın yıllar önce yaptığı hastane skeci akıllara geldi

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Sosyal medyadan tanışıp evlendiği eşi yine sosyal medyadan tanıştığı başka biriyle kaçtı