Ölüm esprisi gerçek oldu!

Konya'da dün okuldan geldikten sonra evinde fenalaşarak yaşamını yitiren 14 yaşındaki Ali Emir Koçyiğit'in, 'aort damarı patlaması' sonucu öldüğü açıklandı. Ali Emir'in dün sınıfta arkadaşlarına 'Ben öleceğim galiba, kalbim sıkışıyor. Eğer ölürsem sizden ayrılacağıma üzülürüm' dediği ortaya çıktı

09 Ocak 2014, Perşembe 16:29
A A
Ölüm esprisi gerçek oldu!

Olay, dün saat 15.00 sıralarında Konya Selçuklu'da meydana geldi. Büyük Bayram Ortaokulu son sınıf öğrencisi Ali Emir Koçyiğit, öğleden sonra dersi bittiği için okuldan çıkıp eve geldi. Koçyiğit, evde oturduğu sırada aniden fenalaştı.

Ailesi tarafından Faruk Sükan Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’ne getirilen Koçyiğit, yapılan ilk müdahalesinin ardından Meram Tıp Fakültesi’ne sevk edildi, ancak tüm müdahaleye rağmen yaşamını yitirdi. Yapılan otopside Ali Emir Koçyiğit’in 'kalpteki aort damarının patlaması' sonucu öldüğü anlaşıldı.

ÖLECEĞİNİ HİSSETMİŞ

Ali Emir Koçyiğit’in, rahatsızlığı geçip dersi bittikten sonra evine gittiğini belirten Okul Müdürü Mustafa Çağlayan, "Ali Emir, çok başarılı ve ümitli bir öğrencimizdi. Dün okuldaydı; fakat bize bir şey yansıtmadı. Öğleden sonra rahatsızlanınca ailesi tarafından hastaneye kaldırılmış, akşam üzeri de vefat etmiş. Ali Emir dün sınıfta rahatsızlaşmış ve arkadaşlarına 'Ben öleceğim galiba, kalbim sıkışıyor. Eğer ölürsem sizden ayrılacağıma üzülürüm’ demiş. Rahatsızlığı geçince dersine devam etmiş" dedi.

Ali Emir Koçyiğit, bugün kılınan cenaze namazının ardından Tekke Mezarlığı’na defnedildi.

DHA

2
Sıradaki haber yükleniyor...