Ölüm ilanı verip kayıplara karıştı! Türkan Günday, Müge Anlı'da ortaya çıktı

Son dakika... Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ilginç bir kayıp vakası yaşandı. 27 Ağustos tarihinde sosyal medyadan ölüm ilanını verip kayıplara karışan Türkan Günday'ın evlenmek için Bartın'a gittiği ortaya çıktı.

21 Eylül 2021, Salı 13:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İstanbul Gaziosmanpaşa’da yaşayan konfeksiyon çalışanı 50 yaşındaki Türkan Günday, 27 Ağustos’ta kayıplara karıştı. Kaybolmadan önce sosyal medya  hesabından “Türkan Günday ölmüştür. Bu öğlen cenazesi kaldırılacaktır” diye  paylaşım yapan Günday’ın ailesi 25 gündür ulaşamadıkları genç kadını bulmak için araştırmacı gazeteci Müge Anlı’ya başvurdu.


Kız kardeşinin dikkat çekmek için ölüm ilanını paylaştığını söyleyen Tülin Irmaklı, sık sık yalnızlıktan şikayet eden, duygu durumu sürekli değişen Türkan  Günday’ın hayatından endişe ettiğini ifade etti. Günlerdir haber alınamayan  Türkan Günday’dan çok geçmeden güzel haberi Araştırmacı gazeteci Müge Anlı verdi. 

Ailenin kayıp başvurusuna rağmen bulamadığı 50 yaşındaki Türkan  Günday’ın evlenmek için Bartın’a gittiği ortaya çıktı. Yayına bağlanan genç kadın, “Dayımla evlenmek için Bartın’a geldi” dedi.

Müge Anlı’nın yayına bağladığı Türkan Günday, “Fareli evde kalırken neredeydiniz? Bir daha beni aramayın diye gittim. Hiç kimse arayıp sormuyor  beni... Her gün kardeşimi arıyordum. 

beni... Her gün kardeşimi arıyordum. Beni seviyorlardı da neden bir gün olsun aramadılar? Belki cenazemi kaldırmaya gelirler diye ölüm ilanımı verdim” diye  kardeşlerine sitem etti. Duyduğu sözlerin üzerine Müge Anlı, hikayesine hem şaşırdığı hem de üzüldüğü Türkan Günday’a yardım sözü verdi.


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İstanbul'da çakarlı minibüsler sürücülerin yeni kabusu oldu!