Ölümüne aşk!

Ölümüne aşk!

78 yaşındaki adam 14 yıldır neredeyse her gün gittiği eşinin mezarının yanıbaşındaki bir ağaca kendini asarak yaşamına son verdi

13 Eylül 2012, Perşembe 13:55 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Onu tanıyanlar, eşi Nimet'i kaybettikten hemen sonra onun mezarının yanına kendi mezarını da yaptırdığını ve özerinde ölüm tarihi boş bırakılan bir mezar taşı bile hazırlattığını söyledi.

İstanbul Sancaktepe Ortadağ Mezarlığı'nda sabah saat 10.00 sıralarında ağaca asılı birini gören güvenlik görevlileri hemen polisi aradı. Olay yerine gelen polis ekipleri mezarlıktaki bir ağaca iple asılı halde bir erkek cesedi olduğunu gördü. Cesedin olduğu yer güvenlik şeridi çekilerek kapatılırken olay yeri inceleme ekiplerine haber verildi. Mezarlığa gelen olay yeri inceleme ekipleri cesedin bağlı olduğu ipi keserek cesedi yere indirdi.

Yapılan incelemede cesedin 78 yaşındaki İsmail Fırat'a ait olduğu anlaşıldı. Polis ekipleri incelemelerini sürdürürken olayı duyup gelen vatandaşların verdiği bilgiler üzerine intiharın ardından bir trajedi çıktı.

startFlvPlayer_Posta("divFlvPlayer7817","7817","201209","7817-1.jpg");


İsmail Fırat'ın eşi Kıymet Fırat'ın bundan 14 yıl önce vefat ettiği ve eşini çok seven İsmail Fırat'ın eşinin mezarının yanına kendi mezarını da yaptırdığı ortaya çıktı. İsmail Fırat'ın kendi mezarına sadece doğum tarihini yazdırdığı, ölüm tarihinin ise boş bırakıldığı görüldü. Eşinin mezarının yanıbaşındaki bir ağaca kendini asaray yaşamını noktalayan adamı tanıyanlar "çok iyi bir insandı, eşi vefat ettikten sonra kendi mezarını da yaptırdı, her gün eşinin mezarına geliyordu" dedi. İsmail Fırat'ın cesedi yapılan incelemenin ardından savcının talimatıyla Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

Ramazan ALMAÇAYIR, İstanbul DHA

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Prof. Ömer Faruk Harman hayatını kaybetti (Prof. Ömer Faruk Harman kimdir, hayatı)