Ömer Erdoğan için Milli Takım sözleri! Hatayspor Onursal Başkanı açıkladı

Hatayspor Onursal Başkanı Lütfü Savaş, takımın başarılı teknik direktörü Ömer Erdoğan ile ilgili hem övgü dolu hem iddialı sözler söyledi. Savaş, 44 yaşındaki, genç hoca için milli takımı işaret etti.

28 Ekim 2021, Perşembe 17:20 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
"Parayı seçse bizimle olmazdı"

"Parayı seçse bizimle olmazdı"

Radyospor'a konuşan Hatayspor Başkanı Lütfü Savaş, Ömer Erdoğan'a teklif olduğu hakkındaki iddiaları değerlendirdi.

Ömer Erdoğan ve ekibi parayı, şöhreti değil kaliteyi seçti. Bizden daha çok para teklif edenler oldu ama onlar mütevazi teklifimizi kabul etti. Biz de her adamla çalışmayız zaten, 'adam' olanla çalışırız. Ömer Hoca ve ekibi adamdır.

"Yerleri Milli Takım"

"Yerleri Milli Takım"

Bundan sonra Ömer Hoca ve ekibinin yeri milli takımdır. Milli takım dışında gitmelerini istemeyiz. Burada alacakları daha çok yol var. Bu hafta Beşiktaş'la oynayacağız. Beşiktaş ülkemizin güzide takımlarından, ona yakışır şekilde burada ağırlayacağız ama maç sonucunu 90 dakika ve teknik ekiplerin performansı belirleyecek.

"Boupendza sonrası küme düşmemizi beklediler"

"Boupendza sonrası küme düşmemizi beklediler"

Geçen sene herkes "Düşecekler" gözüyle bakıyordu. Boupendza'yı satınca da aynı beklenti oluştu ama her şey ortada. Geçen sene ligi 6. bitirmiştik, bu sene de amacımız ligi ilk 10'da bitirmek.

"Transferleri marketten değil tarladan yapıyoruz"

"Transferleri marketten değil tarladan yapıyoruz"

İmkanlarımız büyük takımlara göre kısıtlı. Transfer yaparken herkes süper marketten vizyondaki oyuncuları alırken, biz tarladan beğendiğimiz oyuncuları alıyoruz. Teknik ekip ve arkadaşlarımızın portföyü çok geniş bu konuda. Geleceğin takımı oluşturuluyor

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 10 ülkeden FIFA'ya rest: Dünya Kupası'na katılmayız!