On Numara sonuçları belli oldu: On Numara'da 1 kişiye 304 bin 943 TL

On Numara sonuçları belli oldu: On Numara'da 1 kişiye 304 bin 943 TL

24 Ağustos tarihli On Numara çekilişi Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı olarak gerçekleştirildi. Bu akşamın kazandıran şanslı numaraları belli oldu.

24 Ağustos 2020, Pazartesi 19:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Merakla beklenen 24 Ağustos tarihli çekiliş canlı yayınla gerçekleştirildi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği On Numara kazandırmaya devam ediyor. Bu akşamın kazandıran şanslı numaraları belli oldu. 

Ayrıntılar Milli Piyango Online adresinde.

On Numara'nın kuralları

On Numara Milli Piyango Online'da. Yenilenen Şans Topunun kuralları ise aşağıdaki gibi ;

Bir kolonda 80 numara bulunmaktadır. 80 numaradan 10 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

SONUÇLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Sen Seç!

Sen Seç özelliği ile kolondaki numaralarınızı oyun konsolü üzerinden kendiniz seçebileceğiniz gibi, Rastgele sayılar'dan da oluşturabilirsin.

Satış noktalarımızda satılan On Numara oyunu için kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 10 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda 10’dan fazla numara işaretlenirse, sistem ondan fazla seçilen numaralarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde oluşturur. En fazla 15 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İptal

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

Ne kadar kazanabilirsin?

On Numara haftada 1 gün çekilir: Pazartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 80 numara içinden 22 numara çekilir.

Oynadığın her kolon için çekilişte çıkan numaralardan 10, 9, 8, 7, 6 numara doğru tahmin edersen veya hiçbir numarayı tahmin edemezsen ikramiye kazanırsın. 10 numara bilen büyük ikramiyeyi kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Meteoroloji'den İstanbul için yağış uyarısı