Önallar Bozcada 1960

09 Ağustos 2018, Perşembe 19:13
A A

Gelişen hediyelik eşya turizminde farklı bir konsept: Önallar Bozcada 1960

Son yıllarda yerli ve yabancı turistlerin uğrağı olan Çanakkale/Bozcada, hediyelik eşya turizminde de ön planda.

“Bacasız Sanayi” turizm, ekonomik gelirin en önemli taşıyıcılarından biri. Özellikle yabancı turistleri bünyesine çeken Türkiye, 2017 yılı itibarıyla 32 Milyon turisti ağırladı. Bilhassa sahil bölgelerine akın eden yerli, yabancı turistlerin ilgisini yöreye özgü hediyelik eşyalar da çekmekte. Çanakkale/Bozcaada’da hediyelik eşya ticaretiyle uğraşan Kemal Önal, gelişen hediyelik eşya turizmini değerlendirdi.

ÖNAL: “YEŞİL VE MAVİNİN BULUŞTUĞU YERDE ANILARDA YER EDECEK BİR HİZMET VERİYORUZ”

Çocukluğundan beri bu sektörün içerisinde olan Kemal Önal, bayrağı babadan alarak yoluna davam etmekte. Ayakkabıcılık, konfeksiyon ve hediyelik eşya bölümü olan yerde, gelen misafirlere farklı anlamda hizmet sunulmaktadır. Kendilerinin büyükşehirlerdeki AVM’lerin ufaltılmış hali olduğunu söyleyen Önal, tamamıyla adanın ihtiyaçlarına hizmet veren bir turistik yer olduklarını belirtti. Firma sahibi, yeşil ve mavinin buluştuğu yerde gelen turistlere anılarında yer edecek hediyelik eşyalar satmaktadır. Gelen turistlere firmaya ait olan organik tesislerde de eşsiz doğal lezzetlerden faydalanabilecekleri bir imkan sunan Önal, başarılı çalışmalarını sürdürmekte. 

Kobi özel iletişim : 0212 296 86 86

kobi.ozel@posta.com.tr

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.