Önce kocasını sonra çocuklarını terk etti! Kapısına bırakıp kaçtı

Önce kocasını sonra çocuklarını terk etti! Kapısına bırakıp kaçtı

İstanbul Esenyurt'ta bir anne, 2 ay önce terk ettiği kocasının yaşadığı apartman kapısına, 1 ve 2 yaşlarındaki 2 çocuğunu bırakıp kaçtı. Küçük çocukları yerde beton üzerinde bulan komşular babasına teslim etti.

16 Mayıs 2021, Pazar 13:48 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İstanbul Esenyurt'ta bir kadın, 2 çocuğunu yaklaşık 2 ay önce terk ettiği eşinin yaşadığı apartmanın kapısına bırakıp, kaçtı. Komşular, kapı önünde buldukları çocukları babasına teslim etti. Polis kaçan anneyi arıyor.

KOMŞULAR KÜÇÜK ÇOCUKLARI BULDU

İddiaya göre, yaklaşık 2 ay önce 3 çocuğunu da alıp S.R. isimli eşini terk eden kadın 13 Mayıs Perşembe günü saat 18.00 sıralarında Bağlarçeşme Mahallesi'ndeki evlerine geldi. L.R. (1) ve R.R. (2) isimli çocuklarını ve eşyalarını apartmanın önüne koyan kadın, kayıplara karıştı. S.R.'nin komşusu Enver Albayrak, kapının önündeki çocukları görünce apartmandakilere haber verdi.

Apartman sakinleri çocukları tanımadığını söyleyince, durum polis ve sağlık ekiplerine haber verildi. Sağlık ekipleri, yaptıkları kontrollerin ardından çocukları ambulansa bindirdi. Bu esnada gelen S.R., çocuklarının ambulansa alındığını görünce araya girdi. S.R. çocukların babası olduğunu söyleyince, ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

"ÇOCUKLARI YERDE, BETON ÜZERİNDE BULDUK"

Çocukları apartmanın önünde bulan Enver Albayrak, "Dün 18.00 sıralarında 2 çocuğu gördüm. Biri 8 aylık, diğeri 2 yaşlarında vardı. Çocukları yerde, betonun üzerinde bulduk. Bir poşetin içinde çamaşır, bez vardı. Çocuğun ne kadardır yerde olduğunu bilmiyorduk. Çocuğu yukarı getirdik. Mamalarını verdik. Apartmanda kapı kapı gezmeye başladık. Kapıyı açanlar, çocukları tanımadığını söyledi. 2 ay önce annesi başkasına kaçmış. Çocukları sonra buraya getirmiş, bırakmış sonra da kaçmış" ifadelerini kullandı.Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 'Koronavirüs aşısı olduktan sonra 6 saat uyuyun' uyarısı