Önce yalanlanan sonra doğru çıkan aşklar

Magazin dünyası, önce yalanlanan sonra da doğru çıkan aşklarla dolu. İşte bunlardan bazıları...  

A A
CANER ERKİN - ŞÜKRAN OVALI

CANER ERKİN - ŞÜKRAN OVALI

Beşiktaşlı Caner Erkin, Asena Atalay'dan boşandıktan sonra adı oyuncu Şükran Ovalı ile anılmaya başlamıştı. Şükran Ovalı, ''İlişki yaşadığıma dair haberler asılsızdır. Lütfen itibar etmeyin'' dedi. Caner ile Şükran 2 Ocak 2017'de evlendi.

SİNEM KOBAL - KENAN İMİRZALIOĞLU

SİNEM KOBAL - KENAN İMİRZALIOĞLU

3 Şubat 2015'te Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu'nun otomobilde fotoğrafları çekildi. Kenan İmirzalıoğlu, ''Hasta ziyaretinden dönüyoruz. Sinem beni taksi durağına bırakacaktı'' dedi. Sinem Kobal da, ''Hastaneye ziyarete gittim. Kenan oradaydı. Otomobili olmadığı için evine bırakıyorum'' diye konuştu. Kenan ve Sinem 2016'da evlendi

BURÇİN TERZİOĞLU - İLKER KALELİ

BURÇİN TERZİOĞLU - İLKER KALELİ

Burçin Terzioğlu ile İlker Kaleli'nin aşk yaşadıkları yazıldı. İlker Kaleli, ''İnsanların tanımadığı kişileri biliyormuş, sanki onlar hakkında fikir sahibiymiş gibi değerlendirme yapmasını yanlış bulurum'' dedi. Burçin Terzioğlu çok netti: ''Yok öyle bir şey!'' Çift hâlâ birlikte.

KUTSİ - FEYZA ÇIPA

KUTSİ - FEYZA ÇIPA

'Huzur Sokağı'nda birlikte oynayan Kutsi ile Feyza Çıpa'nın aşk haberleri ilk 2014'te çıktı. Kutsi iddiayı yalanladı. Feyza Çıpa daha sert çıktı: ''Ben Kutsi'yle beraber değilim. Benim bir ailem var ve bunları kaldıracak durumda değiller.'' Kutsi, Feyza Çıpa uğruna 8 yıllık eşinden boşandı. Feyza Çıpa ile uzun süre birlikte yaşadı. 

Feyza Çıpa ile Kutsi  iki ay önce de evlilik yolunda ilk adımı attı ve nişanlandı.

SEREN SERENGİL -  YAŞAR İPEK

SEREN SERENGİL - YAŞAR İPEK

Şu sıralar gündemden düşmeyen sunucu Seren Serengil'in şarkıcı Yaşar İpek ile birlikte olduğu iddia edilmişti. İkili daha sonra bu haberleri yalanlamıştı.

Seren Serengil dün akşam sosyal medya hesabından adının aşk dedikodularına karıştığı Yaşar İpek ile ilişkisi olduğunu yaptığı paylaşımla itiraf etti.

KÖTÜ GÜNÜMDE NASIL İYİ GELDİN"

KÖTÜ GÜNÜMDE NASIL İYİ GELDİN"

Yaşar İpek ile fotoğrafını paylaşan Seren Serengil fotoğrafın altına şu notu düştü:"Herkese teşekkür ettim seni unuttum. Erkek olmakla adam olmak o kadar farklı ki bana göre yeri ve zamanı mı dersen tam zamanı. Unutmuşum kaç yıldır sahiplenilmeyi kadın olduğumu hatırlamayı, dayayacağım bir omuz arkamda duracak bir dağ! Benim için savaşacak benimle üzülecek bana laf söyletmeyecek adam gibi adama rastlamayalı ne kadar uzun zaman olmuş. Bugün seni benim hakkımda birilerinin televizyonda atıp tutarken nasıl delirdiğini gördüm. Kaç gündür içeri girmeyeyim diye kaç avukata gidip eşinle dostunla konuşup benim için bir şeyler yapmak için parçalandığını gördüm. Sana ne bir kahve yapmışlığım var, ne vermiş olduğum bir emek. Kötü günümde nasıl iyi geldin başım da biri var hissini hissettirmek, ne kadar güven verici kuvvetli hissettiren bir şeymiş hatırlattın. Kötü günde ne kadar iyi geldin, hoş geldin"

Seren Serengil, uzun süredir aşk yaşadığı Özay Bakır'la geçen ay yollarını ayırmıştı. Ayrılık sonrası birçok internet sitesinde Özay Bakır’ın eşcinsel olduğu ve bu yüzden ikilinin ayrıldığı yönünde haberler çıkmıştı. Seren Serengil çıkan bu haberlere adeta ateş püskürmüştü.

HANDE DOĞANDEMİR - MERT FIRAT

HANDE DOĞANDEMİR - MERT FIRAT

Mert Fırat ile Hande Doğandemir Aralık 2016'da samimi şekilde görüntülenmişti. Mert Fırat ''Hande ile üniversiteden beri tanışıyoruz. İş konuşmak için bir araya gelmiştik. Kameralar çektiği esnada şakalaşıyorduk'' demişti. Şu an birlikteler ve ilişkileri de evliliğe doğru gidiyor.

TUVANA TÜRKAY - ALPER POTUK

TUVANA TÜRKAY - ALPER POTUK

Oyuncu Tuvana Türkay ile Fenerbahçeli Alper Potuk'un aşk yaşadığı 2016'nın sonunda yazıldı. Tuvana, ''Alper, bir arkadaşımın arkadaşı. Formasını göndermiş ve maç için bilet yollamıştı. Ben de maçı izlemeye gittim. Adımın Alper'le anılması beni çok rahatsız etti'' dedi. İkili daha sonra aşk yaşadı ve el ele poz bile verdi. Kısa süre önce ayrılan çift yeniden birlikte.

DERYA ŞENSOY - SARP LEVENDOĞLU

DERYA ŞENSOY - SARP LEVENDOĞLU

Sarp Levendoğlu 2,5 yıllık eşi Birce Akalay'dan Ocak'ta boşandı. Evliliğin bitmesine neden olduğu söylenen Derya Şensoy, ''Ben kimsenin yuvasını yıkmadım. Hepsi iftira'' dedi. Ama Derya Şensoy ve Sarp Levendoğlu aşk yaşıyorlar.

ÖZGE BORAK - ATA DEMİRER

ÖZGE BORAK - ATA DEMİRER

Aşklarının 'Eyvah Eyvah 2'nin setinde başladığı konuşuldu. Bundan kısa süre sonra Özge Borak, Bülent Şakrak'dan boşandı. Ata Demirer ile evleneceği iddiaları için ''Bu dedikoduyu çıkaranlar senaryo yazsa reyting rekoru kırar'' dedi. Ata Demirer, ''Hakkımdaki haberler harika. Kurgu dalında Oscar adayı olur'' diye konuştu. Ata ile Özge 2012'de evlendi, 2014'te boşandı. Ata Demirer şimdi oyuncu Alara Özbey ile, Özge Borak da Berk Tahmaz'la aşk yaşıyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Emily Ratajkowski provokatif Instagram paylaşımlarına devam ediyor