OnePlus 6 ön paneli ortaya çıktı!

OnePlus 6 ön paneli ortaya çıktı!

Akıllı telefon sektörünün hırçın çocuğu OnePlus, şu aralar yeni amiral gemisi modelinin heyecanını yaşıyor. Çinli üretici önümüzdeki günlerde tanıtacağı OnePlus 6 için hummalı bir çalışma yürütüyor

11 Nisan 2018, Çarşamba 10:55 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Bilindiği üzere OnePlus geçtiğimiz yıl 5T modeli ile yeni bir tasarım çizgisine geçiş yapmıştı. Fakat bu tasarım çizgisinin kullanıcılar tarafından pek benimsenmemesi Çinli üreticiyi de harekete geçirdi.

Geçtiğimiz sene satışa sunulan OnePlus 5T, 18:9 ekran en boy oranına sahip olmasına karşın kalın sayılabilecek çerçevelere sahipti. Bunu görmezden gelmeyen Çinli üretici, ekran gövde oranını yüzde 90 seviyesine çıkarmak için kolları sıvadı.

Kısa süre önce Çinli bazı mecralara demeç veren OnePlus CEO’su Carl Pei, yeni amiral gemisi modelinde çentikli bir tasarıma yer vereceklerini doğrulamıştı.

İlk olarak Essential Phone ile karşımıza çıkan bu çentikli tasarım, iPhone X ile zirve yapmıştı. Sonrasında pek çok üretici de Apple’ın iPhone X’te kullandığına benzer bir çentik kullanmaya başlamıştı.

Öyle görünüyor ki kısa süre sonra OnePlus da bu üreticiler arasına katılmış olacak. Peki çentikli tasarıma sahip olan OnePlus 6 nasıl bir görünüme sahip olacak? Geçtiğimiz gün sızdırılan yeni bir görselle bu soru da cevap bulmuş gibi görünüyor.
 

AİLECEK ŞAŞKINIZ, TEKRARDAN ZİRVEYE YERLEŞTİ

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Justin Bieber'ın elektrikli Rolls Royce aracının fiyatı 500 bin dolar