Onlara da KitKat geliyor!

Piyasadaki 3 önemli akıllı telefona daha KitKat yolu açıldı. İşte o 3 telefon ve KitKat tarihi!

01 Mart 2014, Cumartesi 19:30
A A
Onlara da KitKat geliyor!

Sony'nin amiral gemisi Xperia Z1 ve onun kardeş modelleri Z Ultra ile Z1 Compact hakkında beklenen sızıntı sonunda ortaya çıktı. Bilindiği gibi Xperia Z1, Android 4.3 işletim sistemini kullanıyordu. Daha sonra ortaya çıkan Z Ultra da bu geleneği bozmadı. Hatta bu yılın başında ortaya çıkan Z1 Compact'ın dahi 4.3 sürümüyle gelmesi, KitKat'in olduğu bir ortamda ilk etapta hayal kırıklığı yaratmıştı. Ancak her üç cebin de Android 4.4 KitKat'e güncellenmesi bekleniyordu elbette. Sonunda o tarih belli oldu.

Yukarıdaki resimde de görebileceğiniz gibi, Xperia Z1, Z Ultra ve Z1 Compact için Android 4.4 KitKat güncellemesinin tarihi belli oldu. Görünüşe göre bu üç cep nisan ayında KitKat'e terfi edecek. Diğer yandan Xperia SP ile Xperia T'nin de aynı tarihte Android 4.3'e yükseleceğini görebiliyoruz. Listenin geri kalanında dikkat çeken diğer cepler ise LG G2, Sa />

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.