Online randevuda mental sağlığınızı korumanın 6 yolu

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte bir kafede ya da kitapçıda aşkı bulmanın yerini online flört uygulamaları aldı. Kendini yalnız hisseden müzmin bekârlar hayatlarının aşkını çöpçatanlık sitelerinde bulmaya çalışıyor. Tabii bu durum her zaman mutlu sonla bitmiyor. Online randevularda bazı konulara dikkat etmemeniz mental sağlığınızı kötü etkiliyor. Ruh sağlığınızı koruyabilmek için online randevuda dikkat etmeniz gereken şeyler şöyle... /ÖZEL

25 Ekim 2021, Pazartesi 13:31 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
PROFİLİNİZDEKİ BİLGİLERİ GÖZDEN GEÇİRİN

PROFİLİNİZDEKİ BİLGİLERİ GÖZDEN GEÇİRİN

Online randevu istatistikleri gösteriyor ki, kullanıcıların yüzde 50'si mesajlara geri dönüş yapmıyor. Sosyal platformda dikkat çekmediğinizi düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Muhtemelen diğer insanlar tarafından görülüyor, ancak profiliniz pek de güven verici gelmiyordur. Profilinize bir başkasının gözünden bakın ve ne bilmek istediğinizi düşünün. Ona göre bilgilerinizi yeniden güncelleyin.

İNSANLARI MEMNUN ETMEYE ÇALIŞMAYI BIRAKIN

İNSANLARI MEMNUN ETMEYE ÇALIŞMAYI BIRAKIN

Her mesaj atana geri mesaj atmak zorunda değilsiniz. Bu onları kabul ettiğiniz şeklinde algılanabilir. Aşkı bulmak için insanlara zaman ayırmanız gerektiği doğru. Ancak bu kendi iyiliğinizden önemli değil.

REDDEDİLMEYİ NORMAL KARŞILAYIN

REDDEDİLMEYİ NORMAL KARŞILAYIN

Reddedilen bir randevu teklifiyle başa çıkmak zor olabilir. Reddedilme duygularını kabul edin. Bu son derece normal bir durum. Çevrenizde sizi destekleyecek aile ve arkadaş grubunuzun olması çok önemli.

BİR DAHA ARAMADIYSA...

BİR DAHA ARAMADIYSA...

Bir buluşmadan sonra sizi bir daha aramadıysa, önünüze bakmalı ve yolunuza devam etmelisiniz. Bunu kafaya takmanın bir manası yok. Çevrimiçi flört uygulaması kullanıyorsanız açık fikirli olmalısınız. Önemli olanın eğlenmek olduğunu unutmamalısınız.

KENDİNİZİ GÜVENCEYE ALIN

KENDİNİZİ GÜVENCEYE ALIN

Sanal ortamda yalancılık ve sahtekarlık biraz daha fazladır. Bu nedenle doğrulanmayan bir flört uygulaması kullanmamaya özen göstermelisiniz.

Online flört sırasında özellikle çıplak fotoğraf göndermekten kaçının. Unutmayın ki onlar birer yabancı.

HER ŞEY FLÖRT DEĞİLDİR

HER ŞEY FLÖRT DEĞİLDİR

Bir sevgili bulmak sizi mutlu hissettirebilir ancak tüm hayatınızı da buna adamamalısınız. Dışarıda da harika bir yaşam var. Flört etmenin yanı sıra hobileriniz de olmalı ve gerçek dostlarınızla sosyalleşmelisiniz.

Çevrimiçi flört uygulamalarında istediğiniz zaman çevrimiçi olabilirsiniz. Önemli olarak gerçek hayatta çevrimiçi olabilmek.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hangi burçlar mükemmel çift olur?