Online sağlık danışmanlığının kapsamını genişletti

Online sağlık danışmanlığının kapsamını genişletti

Aksigorta, ‘Online Sağlık Danışmanlığı’ uygulamasını kapsamını genişletti. Artık tüm sağlık ürünlerine entegre edilen online doktor hizmetiyle Aksigortalılar 14 farklı branşta, 50 ye yakın uzman doktor, diyetisyen ve psikologlar ile online görüntülü iletişime geçebilme fırsatını yakalayacak.

29 Aralık 2020, Salı 11:25 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Aksigorta sağlık ürünlerine sahip olan müşteriler, 7/24 çağrı merkezi ya da web sitesi üzerinden randevu oluşturabilecek ve daha sonra kendilerine gönderilen link üzerinden görüntülü görüşme gerçekleştirebilecekler. Online sağlık danışmanlığı hizmeti ile Aksigorta hem süreç hem de branş sayısı ve doktor seçeneğinin çeşitliliği gibi fark yaratan hizmetlerle ön plana çıkıyor. Akbireysel, Aksağlık, Tamamlayıcı Sağlık sigortası; Hayata Devam Sigortası, Kolay Sağlık gibi sağlık poliçelerinden birine sahip olan Aksigortalılar; çocuk hastalıklarından kadın hastalıklarına, kulak burun boğazdan ortopedi ve dermatolojiye kadar; 14 farklı branşın uzman doktorları ile yabancı dil de dahil olmak üzere görüşmelerini sağlayabiliyorlar. Alanında uzman doktorlarla, online görüntülü görüşme imkanına sahip olan Aksigortalılar; aynı zamanda uzman diyetisyenlerle sağlıklı beslenme hakkında görüşler alabiliyor. Diyet programı oluşturma, kilo verme gibi konularda destek alabiliyorlar.

Öte yandan poliçe sahiplerine psikologlar ile online görüntülü görüşme imkânı da sunan Aksigorta, anksiyete bozuklukları, depresyon, sosyal fobiler ve panik atak gibi çok çeşitli konularda müşterilerine destek olacak.


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ücretsiz izne çıkarılanlar 1.177 liralık destek alabilir