Onu asla terk etmemeniz için 10 neden

Hepimizin ilişkisiyle zaman zaman şüpheleri oluyor fakat günün sonunda birlikte olduğumuz insanı sevdiğimizi fark ediyoruz. İlişkiler bazen karmaşık bir hal alabiliyor, eğer doğru kişiyle birlikteyseniz zaman geçtikçe her şey yerli yerine oturuyor. Sizin için nelerin öncelikli olduğunu biliyor, buna göre efor sarf ediyorsunuz. Eğer partnerinizin sizin için doğru insan olup olmadığını merak ediyorsanız aklınızdaki soru işaretlerini flulaştıracak belirtilere bakın.

21 Nisan 2020, Salı 18:28 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Seni güldürüyor mu?

Seni güldürüyor mu?

Sevdiğiniz biriyle ilgili öncelikli olarak ne dilersiniz bir düşünün. Sağlıklı olması elbette. Ancak sonrasında yüzünün hep gülmesi gelir. Sizi laflarıyla güldürüyorsa, bu mizah anlayışınızın uyumlu olduğuna işaret. Sizi güldürmek için özel çaba sarf ediyorsa, o insanı bırakmayın. 


Size her koşulda saygı duyuyor mu?

Size her koşulda saygı duyuyor mu?

Sen ona, o sana saygı duyuyor. Kimse, kimsenin sınırlarını aşmıyor. Seni gerçekten önemsiyor ve rahat hissetmen için elinden geleni yapıyor. 

Problemlerini konuşmaya hazır mı?

Problemlerini konuşmaya hazır mı?

Senin problemlerini önemsiyor ve her zaman oturup etraflıca konuşmak için hazır. Bir şeyden bunaldığında ya da ilişkinizle ilgili bir sorun olduğunda neler olup bittiğine dair konuşmaya hep hazır. Doğru kişi, senin problemlerini kendininmiş gibi sahiplenmeli. 

 Güvende hissettiriyor mu?

Güvende hissettiriyor mu?

İstediğin kadar güvenliğini kendin sağlayabileceğini söyle, seni güvende hissettirecek birilerini yine de istersin. Buna ihtiyaç duymasan da istersin. 

Korktuğunda seni sakinleştiriyor mu?

Korktuğunda seni sakinleştiriyor mu?

En kötü durumda dahi yanında olacağını biliyorsun. Seni en iyi sakinleştiren kişi o. Tüm dünya sana karşı bile olsa o yine senin tarafında.

Seni daha iyi biri yapıyor mu?

Seni daha iyi biri yapıyor mu?

Seni daha iyi biri yapıyor çünkü o daha iyi biri. Her konuda seni cesaretlendiriyor, çünkü bir ebeveynin çocuğunun büyüdüğünü gördükçe gururlanması gibi o da seni bir şeyleri başarırken görmekten tarifsiz keyif alıyor.

Ortak ilgi alanlarınız var mı?

Ortak ilgi alanlarınız var mı?

Çok fazla ortak yönünüz var. Pek çok şeyi sıkılmadan birlikte yapıyor musunuz? Bu tek başına çok önemli bir konu. Birlikte bir şeyler yapamadığın biriyle ne paylaşabilirsin ki?

Kendin olabiliyor musun?

Kendin olabiliyor musun?

Onun yanındayken kendin olabiliyorsun. Çünkü saklayacak hiçbir şeyin yok. O, içindeki seni seviyor. Kendin olmakta özgürsün.

Gözün kapalı güveniyor musun?

Gözün kapalı güveniyor musun?

Sana yalan söylemediğine, sadık olduğuna eminsin. Seni aldatıp aldatmadığına ilişkin hiçbir soru işaretin yok. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Pandemide sanal flört rehberi